Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 19. kola

Standard - DOŠK         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac G.,Dežmarić,Šiljković, delegat: Babić
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći :Darko Tušek (60). Gosti :Sitar (77).

Crnac - Mladost (Mi)         2 : 11 ( 1 : 5 )
Suci: Vicić,Valent,Pastuović, delegat: Jelić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Mužar(41),Zdelar(63) Gosti:Rupčić(17,24,30,38,52,62),Ibričić(39,68,89),Zebec(71),Matota(81)

Ćeralije - Borova         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Cafuta,Gašparić,Grujić, delegat: Jambrešić
Gledatelja 100. Strijelci:Domaći : Franjo Perić š.i.5439 (20),R. Tomić (52). Gosti :Holec (5),Gegić(15 autogol, 28).

Tehničar - Mladost (B)         1 : 7 ( 0 : 3 )
Suci: Majstorović L.,Sertić,Gobac, delegat: Lisak
Gledatelja 30. Strijelci :Domaći :Bičanić (56). Gosti :Blašković (24,82),Dmitrović (26),Prpić (39),Horvat(48),Sojka(67 sa 11m, 85).

Zrinski (NB) - Munja         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Penava E.,Selenić, delegat: Vencl
Gledatelja 55. Strijelci :Domaći :Milošević (40),K. Bračun (50),Kapetanović (58*73). Gosti :/.*** LISTA STRIJELACA** 28 golova Obžetić Darko (1 KU) (NK"Borova") 23 Ciglar Danijel (5 KU) (Crnac) Rupčić Florijan (1 KU) (Mladost) 22 Ibričić Hrvoje (2 KU) (Mladost) 14 Gabud Vedran (1 KU) (Standard) Perić Franjo (Ćeralije) Pipić Krešimir (NK"Borova") Zebec Danijel (Mladost) 12 Holec Tomislav (NK"Borova") Stupar Antun (NK"Borova") 11 Marić Tilen (4 KU) (DOŠK) 9 Vukalović Toni (Zrinski)

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 17150281-12 45
2. Borova BorovaBorova 17122388-17 38
3. DOŠK DolciDOŠK 17114246-18 37
4. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 17112449-23 35
5. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1792643-37 29
6. Crnac CrnacCrnac 1881948-54 25
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1873838-41 24
8. Mladost (B) BakićMladost (B) 1771934-48 22
9. Munja Veliki RastovacMunja 18301514-67 9
10. Tehničar CabunaTehničar 17131311-57 6
11. Kozice KoziceKozice 17121412-90 5

Sljedeće kolo

Borova - Tehničar, Borova, 19.5.2019. u 17:00
Mladost (Mi) - Ćeralije, Miljevci, 19.5.2019. u 17:00
Mladost (B) - Zrinski (NB), Bakić, 19.5.2019. u 17:00
Munja - Kozice, Veliki Rastovac, 19.5.2019. u 17:00
DOŠK - Crnac, Dolci, 19.5.2019. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.