Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 18. kola

Sloga (Z) - Standard         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Stojković,Ević,Benko, delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(71),gosti:Toni Makar(32).

Orešac - Kozice         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Gašparić,Orač,Kovač S., delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danijel Nemet(15)i Renato Karačić(88),gosti:Mario Colarić(50).

Mladost (B) - Slavonija         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Culej,Pigler,Žabčić M., delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Davor Cicvarić(27 i 55).

Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Kokorić,Mataković, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(86),gosti:Ivica Potočnik(25)i Marinko Jaklić(64).

DOŠK - Mladost (Mi)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Selenić,Szebenji,Minauf M., delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Ivan Mujić(67),gosti:/.

Tehničar - Ćeralije         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Kemper,Vinovrški,Stojnović, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Kristijan Bičanić(13),gosti:Josip Perić(22 i 45)i Miroslav Tomić(67 sa 11m). LISTA STRIJELACA:15 zgoditaka:Mario Jozić(Ćeralije),14 zgoditaka:Dario Gracek(Mladost-Bakić),12 zgoditaka:Danko Šimunić(Mladost -Čađavica),Danijel Kubatov(Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 17122355-26 38
2. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 16112352-18 35
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 17112435-15 35
4. DOŠK DolciDOŠK 1774627-29 25
5. Orešac OrešacOrešac 1680832-46 24
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1672726-23 23
7. Slavonija SladojevciSlavonija 1765626-26 23
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 1772823-26 23
9. Mladost (B) BakićMladost (B) 1763841-39 21
10. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1670923-34 21
11. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1653828-30 18
12. Kozice KoziceKozice 17431028-45 15
13. Tehničar CabunaTehničar 17141223-62 6 (-1)

Sljedeće kolo

Ćeralije - DOŠK, Voćin, 19.4.2015. u 16,3o
Mladost (Mi) - Mladost 1930 (Čađ), Miljevci, 19.4.2015. u 16,3o
Dinamo (Č) - Mladost (B), Četekovac, 19.4.2015. u 16,3o
Slavonija - Orešac, Sladojevci, 19.4.2015. u 16,3o
Kozice - Sloga (Z), Kozice, 19.4.2015. u 16,3o
Standard - Miholjac, Nova Šarovka, 19.4.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.