Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 17. kola

Miholjac - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Pigler,Dežmarić,Melinčević, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Milenko Beneš(45),gosti:Mario Jozić(8)i Tomislav Kovač(53).

Mladost (B) - Borova         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Stojković,Đurasek,Minauf M., delegat: Jelić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Juro Škrobić(2),gosti:Darko Obžetić(43 i 47).

Standard - Slavonija         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Orač,Benko, delegat: Tot
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Toni Hrgetić(42 sa 11m),gosti:/.

Mladost (Mi) - Tehničar         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Mesarić,Mataković, delegat: Ličina
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Dejan Janže(11).

DOŠK - Orešac         6 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Ugarković,Gebaj,Kokorić, delegat: Burcar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Saša Šorman(25 i 30),Ivan Mujić(34 i 75),Marko Udovčić(43)i Dominik Jukić(61),gosti: Goran Ivanović(5).

Kozice - Sloga (Z)         2 : 4 ( 2 : 0 )
Suci: Kristić,Marinović,Vajnhal, delegat: Holeš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Nikola Diklić(25)Mario Colarić(28), gosti:Ivan Barukčić(73),Danijel Jurlina(79),Dario Volenik(83)i Alen Dedaj(87). LISTA STRIJELACA: 22 gola: Darko Obžetić(Borova), 12 golova: Mario Jozić(Mladost-Čađavica),Igor Dunković(Slavonija),Matija Vencl(Slavonija),Ivan Mujić(D.O.Š.K.)i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 16122254-21 38
2. Slavonija SladojevciSlavonija 16111446-22 34
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1692533-18 29
4. Orešac OrešacOrešac 1591534-20 28
5. Borova BorovaBorova 1683537-30 27
6. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1680834-28 24
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1671831-33 22
8. Tehničar CabunaTehničar 1654720-31 19
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1552819-29 17
10. DOŠK DolciDOŠK 1644828-36 16
11. Kozice KoziceKozice 16421026-50 14
12. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1542928-56 14
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 1524932-48 10

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Mi), Čađavica, 10.4.2016. u 16,3o
Orešac - Miholjac, Orešac, 10.4.2016. u 16,3o
Sloga (Z) - DOŠK, Zdenci, 10.4.2016. u 16,3o
Tehničar - Standard, Cabuna, 10.4.2016. u 16,3o
Slavonija - Mladost (B), Sladojevci, 10.4.2016. u 16,3o
Borova - Ćeralije, Borova, 10.4.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.