Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 17. kola

Mladost (Mi) - Tehničar         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Ević,Ramić, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Nikola Markanović(24 sa 11m)i Silvio Matota(43),gosti:/.

Dinamo (Č) - DOŠK         2 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Culej,Minauf D.,Mataković, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Bojan Kujavić(34)i Ivica Potočnik(76),gosti:Ivan Mujić(25 i 68),Josip Šalković(56)i Ivan Mroz(78).

Slavonija - Mladost 1930 (Čađ)         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Vukman,Dežmarić,Vinovrški, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:/,gosti:Borna Kokorić(4)i Danko Šimunić(30).

Kozice - Mladost (B)         3 : 5 ( 1 : 4 )
Suci: Valent,Šoltić,Benko, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Colarić(26),Kristijan Maturić (67)i Emir Gegić(71),gosti:Dario Gracek(11,18 i 38)i Danijel Kubatov(24 i 61).

Standard - Orešac         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Kemper,Hrženjak,Szebenji, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Anđelko Kožić(90),gosti:Goran Ivanović(35),Renato Karačić(45)i Josip Starek(78 sa 11m).

Miholjac - Sloga (Z)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Pigler,Vidović F., delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zlatko Miler(39),gosti:/. LISTA STRIJELACA:15 zgoditaka:Mario Jozić (Ćeralije),14 zgoditaka:Dario Gracek (Mladost-Bakić),12 zgoditaka:Danijel Kubatov(Mladost-Bakić),11 zgoditaka:Danko Šimunić(Mladost-Čađavica)i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 16112353-25 35
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 16112334-13 35
3. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 15102349-17 32
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1572626-22 23
5. DOŠK DolciDOŠK 1664626-29 22
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1671822-25 22
7. Mladost (B) BakićMladost (B) 1663741-37 21
8. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1670923-34 21
9. Orešac OrešacOrešac 1570830-45 21
10. Slavonija SladojevciSlavonija 1655624-26 20
11. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1552827-29 17
12. Kozice KoziceKozice 1643927-43 15
13. Tehničar CabunaTehničar 16141122-59 6 (-1)

Sljedeće kolo

Sloga (Z) - Standard, Zdenci, 12.4.2015. u 16,3o
Orešac - Kozice, Orešac, 12.4.2015. u 16,3o
Mladost (B) - Slavonija, Bakić, 12.4.2015. u 16,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č), Čađavica, 12.4.2015. u 16,3o
DOŠK - Mladost (Mi), Dolci, 12.4.2015. u 16,3o
Tehničar - Ćeralije, Cabuna, 12.4.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.