Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 16. kola

Mladost 1930 (Čađ) - DOŠK         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Brdarić M.,Brdarić L.,Mesarić, delegat: Jurkin
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mario Jozić(60 i 79)i Antonio Martinčević(74),gosti:Saša Šorman(5).

Orešac - Kozice         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ević,Vencl,Mataković, delegat: Lisak
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Renato Karačić(19 i 79)i Marjan Rožić(42-autogol),gosti:/.

Tehničar - Miholjac         2 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Lončar,Kristić,Marinović, delegat: Miklošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijan Holec(3 i 69),gosti: Milenko Beneš(21),Marijan Klement(24)i Zvonko Gerenčir(24).

Slavonija - Mladost (Mi)         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Vargović,Hrženjak,Minauf M., delegat: Lončar I.
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Dunković(33 i 48 sa 11m), Matija Vencl(12)i Slavko Juren(79-autogol), gosti: Alen Keler(43 sa 11m)i Mario Habuš(61).

Borova - Standard         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Pigler,Hudi,Bošnjak, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Darko Obžetić(15 i 24 sa 11m), gosti:Toni Hrgetić(82 sa 11m).

Ćeralije - Mladost (B)         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Minauf D.,Benko, delegat: Jelić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Tomislav Tunić(73),Ivan Tašić(79) i Igor Marković(84).gosti:/. LISTA STRIJELACA:20 golova:Darko Obžetić(Borova), 12 golova:Matija Vencl(Slavonija)i Igor Dunković (Slavonija),11 golova:Mario Jozić(Mladost-Čađavica) i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 15112252-20 35
2. Slavonija SladojevciSlavonija 15111346-21 34
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1592433-17 29
4. Orešac OrešacOrešac 1491433-14 28
5. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1580733-26 24
6. Borova BorovaBorova 1573535-29 24
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1561830-33 19
8. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1552819-29 17
9. Tehničar CabunaTehničar 1544719-31 16
10. Kozice KoziceKozice 1542924-46 14
11. DOŠK DolciDOŠK 1534822-35 13
12. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1432924-54 11
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 1424831-46 10

Sljedeće kolo

Miholjac - Mladost 1930 (Čađ), Gornji Miholjac, 3.4.2016. u 16,3o
Mladost (B) - Borova, Bakić, 3.4.2016. u 16,3o
Standard - Slavonija, Nova Šarovka, 3.4.2016. u 16,3o
Mladost (Mi) - Tehničar, Miljevci, 3.4.2016. u 16,3o
DOŠK - Orešac, Dolci, 3.4.2016. u 16,3o
Kozice - Sloga (Z), Kozice, 3.4.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.