Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 16. kola

Orešac - Miholjac         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Blažević T.,Moslavac, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Goran Ivanović(68)i Danijel Nemet (85),gosti:/.

Mladost (B) - Standard         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Vinovrški,Jozić, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Hamaček(84),gosti:Alen Hađina(19)i Toni Makar(87).

Mladost 1930 (Čađ) - Kozice         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Vencl,Žabčić M., delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Barukčić(36),Danko Šimunić(54 sa 11m)i Mario Kovač(77),gosti:/.

DOŠK - Slavonija         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ,Pigler,Ević, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Tehničar - Dinamo (Č)         1 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Stojković,Šamu,Dežmarić, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Danijel Smoković(15),gosti:Marinko Jaklić(20 i 47),Bojan Kujavić(30),Ivica Potočnik(50) i Mario Košorog(85).

Ćeralije - Mladost (Mi)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac,Brdarić M.,Đurasek, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Đorđević(46)i Anđelko Jaković(68),gosti:Mislav Zrinščak(33). LISTA STRIJELACA:15 zgoditaka : Mario Jozić (Ćeralije),11 zgoditaka:Dario Gracek(Mladost-Bakić),10 zgoditaka:Valentino Tašić(Ćeralije), Danko Šimunić(Mladost-Čađavica),Danijel Kubatov (Mladost-Bakić),Alen Dedaj(Sloga)i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 15112251-21 35
2. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 15102349-17 32
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 15102332-13 32
4. Standard Nova ŠarovkaStandard 1571721-22 22
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1462624-22 20
6. Slavonija SladojevciSlavonija 1555524-24 20
7. DOŠK DolciDOŠK 1554622-27 19
8. Mladost (B) BakićMladost (B) 1553736-34 18
9. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1560922-34 18
10. Orešac OrešacOrešac 1460827-44 18
11. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1452727-28 17
12. Kozice KoziceKozice 1543824-38 15
13. Tehničar CabunaTehničar 15141022-57 6 (-1)

Sljedeće kolo

Mladost (Mi) - Tehničar, Miljevci, 5.4.2015. u 16,3o
Dinamo (Č) - DOŠK, Četekovac, 5.4.2015. u 16,3o
Slavonija - Mladost 1930 (Čađ), Sladojevci, 5.4.2015. u 16,3o
Kozice - Mladost (B), Kozice, 5.4.2015. u 16,3o
Standard - Orešac, Nova Šarovka, 5.4.2015. u 16,3o
Miholjac - Sloga (Z), Gornji Miholjac, 5.4.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.