Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 16. kola

Borova - DOŠK         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Majstorović D.,Orač, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :Krešimira Pipić (31). Gosti :Tilen Marić (88 sa 11m).

Zrinski (NB) - Tehničar         6 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Kristić,Kovač S.,Huber, delegat: Lončar
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći :Kapetanović(30),Vukalović (31,56, 78),Kurtić (40 sa 11m), Milošević (84). Gosti :Nika (34 sa 11m ).

Kozice - Ćeralije         2 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Srednoselac,Ličinić Saša,Mesarić, delegat: Jelić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Colarić (2=,Medved (82). Gosti :Franjo Perić š.i.5439 (25,43,61,87),M. Đorđević (49).

Munja - Crnac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Lončar,Pastuović, delegat: Jambrešić
Gledatelja 100.Strijelci: Domaći:/. Gosti:Radić(26).

Mladost (B) - Standard         0 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Gebaj,Palčić,Loparac M., delegat: Holeš
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :/. Gosti :Gabud (14,75,80 sa 11m,84), Hudoletnjak (88).

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 14130168-9 39
2. DOŠK DolciDOŠK 15103244-17 33
3. Borova BorovaBorova 14102272-13 32
4. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1482439-20 26
5. Crnac CrnacCrnac 1581644-28 25
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1572636-36 23
7. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1572634-35 23
8. Mladost (B) BakićMladost (B) 1451823-41 16
9. Munja Veliki RastovacMunja 15201311-60 6
10. Tehničar CabunaTehničar 1412119-46 5
11. Kozice KoziceKozice 1511139-84 4

Sljedeće kolo

Standard - Borova, Nova Šarovka, 28.4.2019. u 17:00
Tehničar - Kozice, Cabuna, 28.4.2019. u 17:00
Crnac - Mladost (B), Crnac, 28.4.2019. u 17:00
DOŠK - Mladost (Mi), Dolci, 28.4.2019. u 17:00
Ćeralije - Munja, Ćeralije, 28.4.2019. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.