Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 16. kola

Miholjac - Crnac         : ( : )
Suci: , delegat:
Budući da NK Miholjac neopravdano nije odigrao utakmice 13. i 15. kola,u skladu sa člankom 63 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a,smatra se da je klub odustao od natjecanja i pada u najniži stupanj natjecanja,bez obzira na do tada postignute rezultate.S obzirom da je klub za vrijeme prve polovine drugog dijela natjecanja odustao od natjecanja,sve njegove odigrane utakmice prvog dijela natjecanja ostaju registrirane,sve njegove odigrane utakmice drugog dijela natjecanja smatrat će se kao da ih nije igrao,a naredne utakmice po rasporedu neće se registrirati po službenoj dužnosti 3:0 u korist njegovog protivnika(vidi stavak 4 članka 61 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a)

DOŠK - Ćeralije         2 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta,Dežmarić,Sabljak, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tilen Marić(10)i Mihael Nikolić (63),gosti:Joakim Tomić(56),Miroslav Tomić(69 sa 11m)i Mateo Dokić(81).

Standard - Mladost (B)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Srednoselac,Vajnhal,Oklopčić, delegat: I.Lončar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Antonijo Marinković(90),gosti:/.

Mladost (Mi) - Plavi         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Penava E.,Pravda, delegat: Jelić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Alen Keler(52,67 i 82 sa 11m)i Danijel Zebec(23),gosti:/.

Borova - Munja         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Božić,Mesarić,Jakupec, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Tehničar - Sloga (Z)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Loparac M.,Lješčak, delegat: Miklošević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Zoran Major(59).

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 15122141-11 38
2. Borova BorovaBorova 16112337-16 35
3. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 16112345-26 35
4. Crnac CrnacCrnac 1593335-13 30
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1671839-33 22
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1563634-26 21
7. Mladost (B) BakićMladost (B) 1662818-32 20
8. Munja Veliki RastovacMunja 1552816-27 17
9. DOŠK DolciDOŠK 1543830-34 15
10. Tehničar CabunaTehničar 16321119-38 11
11. Plavi Jugovo PoljePlavi 16321120-54 11
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 112099-33 6

Sljedeće kolo

Sloga (Z) - Borova, Zdenci, 29.4.2018. u 17,oo
Munja - Mladost (Mi), Veliki Rastovac, 29.4.2018. u 17,oo
Plavi - Standard, Jugovo Polje, 29.4.2018. u 17,oo
Mladost (B) - DOŠK, Bakić, 29.4.2018. u 17,oo
Ćeralije - Crnac, Voćin, 29.4.2018. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.