Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 15. kola

Kozice - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 7 ( 0 : 2 )
Suci: Božić,Orač,Žabčić M., delegat: Ličina
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Hetrih(46),gosti:Ivan Štiglec(1,39 i 52),Robert Šomođi(58),Josip Kolić(50) Tomislav Kovač(60)i Marko Mudri(84).

Ćeralije - Standard         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Hrženjak,Babić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivan Tašić(40 i 75),gosti:/.

Mladost (Mi) - Borova         1 : 4 ( 0 : 4 )
Suci: Kristić,Selenić,Penava E., delegat: Uršanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Lukaček(84),gosti:Darko Obžetić(9,22 sa 11m i 40)i Antonio Golić(14).

Miholjac - Slavonija         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta,Marinović,Oklopčić, delegat: Holeš
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zvonko Gerenčir(33)i Jovica Beneš (71 sa 11m),gosti:/.

DOŠK - Tehničar         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Pigler,Minauf D.,Mataković, delegat: Tot
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Nenad Mihalek(69 sa 11m), gosti:Dejan Janže(41,55 i 65).

Sloga (Z) - Orešac         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Stojković,Đurasek,Benko, delegat: Burcar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(35)i Danijel Jurlina(75 sa 11m),gosti:Danijel Nemet(71). LISTA STRIJELACA:18 golova:Darko Obžetić(Borova), 11 golova:Matija Vencl(Slavonija),10 golova : Igor Dunković(Slavonija),Ivan Mujić(D.O.Š.K.),Josip Hetrih(Kozice) i t.d.

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 14102249-19 32
2. Slavonija SladojevciSlavonija 14101342-19 31
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1492331-13 29
4. Orešac OrešacOrešac 1381430-14 25
5. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1470730-24 21
6. Borova BorovaBorova 1463533-28 21
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1461729-31 19
8. Tehničar CabunaTehničar 1444617-28 16
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1442816-29 14
10. Kozice KoziceKozice 1442824-43 14
11. DOŠK DolciDOŠK 1434721-32 13
12. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1432924-54 11
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 1324731-43 10

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - DOŠK, Čađavica, 27.3.2016. u 16,3o
Orešac - Kozice, Orešac, 27.3.2016. u 16,3o
Tehničar - Miholjac, Cabuna, 27.3.2016. u 16,3o
Slavonija - Mladost (Mi), Sladojevci, 27.3.2016. u 16,3o
Borova - Standard, Borova, 27.3.2016. u 16,3o
Ćeralije - Mladost (B), Ćeralija, 27.3.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.