Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 15. kola

Ćeralije - Zrinski (NB)         5 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Nađ,Orač,Dežmarić, delegat: Lisak
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :Franjo Perić (ši5439) (3,60,72),J. Čović (8,47). Gosti :Kurtić (42),Teodorović (85).

Crnac - Kozice         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Sertić,Vidović-Volenik,Pastuović, delegat: Tot
Gledatelja 50 Strijelci :Domaći :Ciglar (7,14,40,55 sa 11m), Bošnjak(8),Damjan (50),Brusač (75). Gosti :/.

Standard - Munja         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Majstorović L,Kovač S.,Gobac, delegat: Miklošević
Gledatelja 30. Strijelci :Domaći :Gabud (30,51),Benko (35),Makar (54),Hudoletnjak(62). Gosti :/.

Mladost (Mi) - Borova         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Babić,Ličinić Saša, delegat: Stipanić
Gledatelja 150 Strijelci :Domaći :Rupčić (78). Gosti :/.

DOŠK - Mladost (B)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar,Mesarić,Oklopčić, delegat: Ličina
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći :Marijan Velić (2),Durmiši (31),Tilen Marić (64). Gosti :/.

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 14130168-9 39
2. DOŠK DolciDOŠK 14102243-16 32
3. Borova BorovaBorova 13101271-12 31
4. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1372434-18 23
5. Crnac CrnacCrnac 1471643-28 22
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1462631-36 20
7. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1462628-34 20
8. Mladost (B) BakićMladost (B) 1351723-36 16
9. Munja Veliki RastovacMunja 14201211-59 6
10. Tehničar CabunaTehničar 1312108-40 5
11. Kozice KoziceKozice 1411127-79 4

Sljedeće kolo

Borova - DOŠK, Borova, 21.4.2019. u 16:30
Zrinski (NB) - Tehničar, Nova Bukovica, 21.4.2019. u 16:30
Kozice - Ćeralije, Kozice, 21.4.2019. u 16:30
Munja - Crnac, Veliki Rastovac, 21.4.2019. u 16:30
Mladost (B) - Standard, Bakić, 21.4.2019. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.