Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 15. kola

Sloga (Z) - Miholjac         : ( : )
Suci: , delegat: Babić
Budući je NK Miholjac za vrijeme prve polovine drugog dijela natjecanja odustao od natjecanja,sve njegove odigrane utakmice prvog dijela natjecanja ostaju registrirane,sve njegove odigrane utakmice drugog dijela natjecanja smatrat će se kao da ih nije igrao,a naredne utakmice po rasporedu neće se registrirati po službenoj dužnosti 3:0 u korist njegovog protivnika.(Vidi stavak 4 članka 61 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a).

Tehničar - Munja         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lukačević,Valent,Sertić, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Sinan Nika(70),Antun Stupar(78 sa 11m)i Stevo Stupar(90),gosti:Luka Vida(86).

Plavi - Borova         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Vicić,Pravda,Čović, delegat: Jelić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Krunoslav Pipić(45),gosti:Darko Obžetić(12 i 70)i Samuel Spudić(38).

Mladost (B) - Mladost (Mi)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Selenić,Loparac M.,Palčić, delegat: Ličina
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:/,gosti:Danijel Zebec(32)i Antonio Pejazić(47).

Ćeralije - Standard         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Melinčević,Mesarić, delegat: Lisak
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Perić(1),Miroslav Tomić(25 sa 11m)i Joakim Tomić(38),gosti:Franjo Hudoletnjak(51).

Crnac - DOŠK         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Rakitničan,Oklopčić, delegat: Tot
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Mihael Nikolić(30)i Tilen Marić(65).

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 14112140-11 35
2. Borova BorovaBorova 15111337-16 34
3. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 15102342-24 32
4. Crnac CrnacCrnac 1593335-13 30
5. Mladost (B) BakićMladost (B) 1562718-31 20
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1561835-33 19
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1453633-26 18
8. Munja Veliki RastovacMunja 1451816-27 16
9. DOŠK DolciDOŠK 1443728-31 15
10. Tehničar CabunaTehničar 15321019-37 11
11. Plavi Jugovo PoljePlavi 15321020-50 11
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 112099-33 6

Sljedeće kolo

Miholjac - Crnac, Gornji Miholjac, u
DOŠK - Ćeralije, Dolci, 22.4.2018. u 16,3o
Standard - Mladost (B), Nova Šarovka, 22.4.2018. u 16,3o
Mladost (Mi) - Plavi, Miljevci, 22.4.2018. u 16,3o
Borova - Munja, Borova, 22.4.2018. u 16,3o
Tehničar - Sloga (Z), Cabuna, 22.4.2018. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.