Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 14. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Mataković,Minauf M., delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Borna Kokorić(7),gosti:Danijel Maha(83).

Tehničar - Kozice         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Blažević,Dežmarić,Moslavac, delegat: Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Bojan Lalić(69),gosti:/.

Slavonija - DOŠK         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić,Đurasek,Penava E., delegat: Igor Miklošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Borova - Miholjac         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Šamu,Orač,Kovač D,, delegat: Sreš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Golić(7),Antonio Golić(30) i Mateo Rokinger(83),gosti:Milenko Beneš(88).

Ćeralije - Mladost (Mi)         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Pigler,Stojnović,Vinovrški, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Danijel Čović(49),gosti:Dario Pohiba(34),Matej Lukaček(45)i Mario Habuš(90).

Mladost (B) - Standard         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ević,Hrženjak,Žabčić M., delegat: Radočaj
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Tomislav Hrgetić(85). LISTA STRIJELACA : 15 golova:Darko Obžetić(Borova), 11 golova: Matija Vencl(Slavonija),10 golova: Igor Dunković (Slavonija)i Ivan Mujić(D.O.Š.K.),9 golova:Mario Jozić(Mladost-Čađavica), Josip Hetrih(Kozice)i t.d.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 13101242-17 31
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1392242-18 29
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1392230-9 29
4. Orešac OrešacOrešac 1281329-12 25
5. Standard Nova ŠarovkaStandard 1361629-29 19
6. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1360728-24 18
7. Borova BorovaBorova 1353529-27 18
8. Kozice KoziceKozice 1342723-36 14
9. DOŠK DolciDOŠK 1334620-29 13
10. Tehničar CabunaTehničar 1334614-27 13
11. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1332814-29 11
12. Mladost (B) BakićMladost (B) 1324731-43 10
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1322922-53 8

Sljedeće kolo

Kozice - Mladost 1930 (Čađ), Kozice, 20.3.2016. u 15,oo
Ćeralije - Standard, Ćeralije, 20.3.2016. u 12,oo
Mladost (Mi) - Borova, Miljevci, 20.3.2016. u 15,oo
Miholjac - Slavonija, Gornji Miholjac, 20.3.2016. u 15,oo
DOŠK - Tehničar, Dolci, 20.3.2016. u 15,oo
Sloga (Z) - Orešac, Zdenci, 20.3.2016. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.