Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 14. kola

Miholjac - DOŠK         : ( : )
Suci: Srednoselac,Kos, delegat: Vencl
Gledatelja oko 20. Budući je NK Miholjac za vrijeme prve polovine drugog dijela natjecanja odustao od natjecanja,sve njegove odigrane utakmice prvog dijela natjecanja ostaju registrirane,a sve njegove odigrane utakmice drugog dijela natjecanja smatrat će se kao da ih nije igrao,a naredne utakmice po rasporedu neće se registrirati po službenoj dužnosti 3:0 u korist njegovog protivnika.(Vidi stavak 4 članka 61 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a.).

Standard - Crnac         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Čović,Pravda, delegat: Tot
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Toni Hrgetić(10),gosti:/.

Mladost (Mi) - Ćeralije         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Vajnhal,Oklopčić, delegat: Minauf
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Striber(62),gosti:Franjo Perić(1),Kristijan Djordjević(55)i Ivan Perić(82).

Borova - Mladost (B)         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Culej,Melinčević,Huber, delegat: Jurkin
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Darko Obžetić(8 i 44)i Stipo Vujičić(37),gosti:/.

Tehničar - Plavi         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Trupina,Frajlić,Mesarić, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dominik Kralj(14)i Stevo Stupar(25 sa 11m),gosti:Matija Vuković(30-autogol)i Dejan Janže(56).

Sloga (Z) - Munja         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gebaj,Loparac M.,Sertić, delegat: Holeš
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Dragan Garić(32 sa 11m).

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 14112140-11 35
2. Borova BorovaBorova 14101334-15 31
3. Crnac CrnacCrnac 1493235-11 30
4. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1492339-23 29
5. Mladost (B) BakićMladost (B) 1462618-29 20
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1353532-23 18
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1451833-33 16
8. Munja Veliki RastovacMunja 1351715-24 16
9. DOŠK DolciDOŠK 1333726-31 12
10. Plavi Jugovo PoljePlavi 1432919-47 11
11. Tehničar CabunaTehničar 14221016-36 8
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 112099-33 6

Sljedeće kolo

Sloga (Z) - Miholjac, Zdenci, 15.4.2018. u 16,3o
Tehničar - Munja, Cabuna, 15.4.2018. u 16,3o
Plavi - Borova, Jugovo Polje, 15.4.2018. u 16,3o
Mladost (B) - Mladost (Mi), Bakić, 15.4.2018. u 16,3o
Ćeralije - Standard, Voćin, 15.4.2018. u 16,3o
Crnac - DOŠK, Crnac, 15.4.2018. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.