Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 13. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Orešac         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Teri,Vidović-Volenik, delegat: Uršanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Martinčević(5 i 42)i Mario Jozić(21),gosti: Josip Starek(63).

Mladost (B) - Mladost (Mi)         0 : 6 ( 0 : 1 )
Suci: Loparac,Vinovrški,Penava E., delegat: Jurkin
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:Dario Pohiba(17 i 52 sa 11m),Matej Lukaček(48 i 75)i Silvio Matota(70 i 85).

Ćeralije - Miholjac         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Szebenji,Medved, delegat: Zeman
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći:Miroslav Tomić(21 sa 11m),Josip Perić(41)i Josip Kolić(53),gosti:Jovica Beneš(78 sa 11m)i Marijo Klement(90).

Borova - DOŠK         5 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Šamu,Vampovac,Horvatinović, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Darko Obžetić(65 i 80),Antonio Golić(25),Dario Podnar(37 sa 11m)i Josip Blažević (83),gosti:Josip Šalković(10 i 18).

Slavonija - Kozice         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Culej,Minauf D.,Vidović F., delegat: Jelić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Antonio Radonjić(12 i 61),Matija Vencl(45),Zlatko Miler(63)i Davor Cicvarić(83), gosti:Nikola Diklić(3).

Tehničar - Sloga (Z)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar,Marković,Kovač S., delegat: Blažičević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Dejan Radovanović(45), gosti:Danijel Vida(17)i Danijel Jurlina(47). LISTA STRIJELACA: 15 zgoditaka: Darko Obžetić (Borova),11 zgoditaka: Matija Vencl(Slavonija), 10 zgoditaka:Igor Dunković(Slavonija)i Ivan Mujić (D.O.Š.K.),9 zgoditaka: Mario Jozić(Mladost-Čađavica),Josip Hetrih(Kozice)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 12100242-17 30
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1291241-17 28
3. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1282227-8 26
4. Orešac OrešacOrešac 1281329-12 25
5. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1260627-21 18
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1251628-29 16
7. Borova BorovaBorova 1243526-26 15
8. Kozice KoziceKozice 1242623-35 14
9. DOŠK DolciDOŠK 1233620-29 12
10. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1232713-26 11
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 1224631-42 10
12. Tehničar CabunaTehničar 1224613-27 10
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1221921-52 7

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z), Čađavica, 13.3.2016. u 15,00
Tehničar - Kozice, Cabuna, 13.3.2016. u 15,00
Slavonija - DOŠK, Sladojevci, 13.3.2016. u 15,00
Borova - Miholjac, Borova, 13.3.2016. u 15,00
Ćeralije - Mladost (Mi), Ćeralija, 13.3.2016. u 15,00
Mladost (B) - Standard, Bakić, 13.3.2016. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.