Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 13. kola

Mladost (Mi) - Slavonija         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko I.,Đurasek,Minauf M., delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Sobol(68),gosti:Matija Vencl(8).

Ćeralije - Kozice         4 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Stojković,Kemper,Szebenji, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Valentino Tašić(66 i 87),Mario Jozić(48)i Josip Čović(83),gosti:Boris Zagorac(20) i Darko Rakoš(53).

Tehničar - Standard         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Srednoselac,Orač,Jugović, delegat: Tomo Jambrešić
Gladatelja oko 50. Strijelci:domaći:Kristijan Bičanić(6),gosti:Krunoslav Hrgetić(77)i Anđelko Kozić(81).

DOŠK - Miholjac         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Tašić,Vidović F., delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Marko Udovčić(60)i Ivan Mujić(74), gosti:Zlatko Miler(30).

Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z)         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Pigler,Gebaj, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(25 i 70)i Zvonimir Štiglec(41),gosti:Danijel Jurlina(57)i Dario Bačić(72).

Mladost (B) - Orešac         1 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Culej,Hrženjak,Medved, delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Danijel Kubatov(25),gosti:Renato Karačić(3 i 80),Josip Starek(49 i 52)i Ante Slavić (31 sa 11m). LISTA STRIJELACA:15 zgoditaka:Mario Jozić (Ćeralije), 11 zgoditaka:Dario Gracek(Mladost-Bakić),10 zgoditaka:Valentino Tašić(Ćeralije), 9 zgoditaka:Josip Kolić(Ćeralije),Danijel Kubatov (Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1291243-20 28
2. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1290345-14 27
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1272322-13 23
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1262423-17 20
5. Mladost (B) BakićMladost (B) 1252531-27 17
6. DOŠK DolciDOŠK 1252519-22 17
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1251616-18 16
8. Slavonija SladojevciSlavonija 1243520-22 15
9. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1250720-26 15
10. Orešac OrešacOrešac 1250725-42 15
11. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1241722-25 13
12. Kozice KoziceKozice 1241720-31 13
13. Tehničar CabunaTehničar 1213819-48 5 (-1)

Sljedeće kolo

Mladost (B) - Sloga (Z), Bakić, 15.3.2015. u 15,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Miholjac, Čađavica, 15.3.2015. u 15,oo
DOŠK - Standard, Dolci, 15.3.2015. u 15,oo
Tehničar - Kozice, Cabuna, 15.3.2015. u 15,oo
Ćeralije - Slavonija, Voćin, 15.3.2015. u 15,oo
Mladost (Mi) - Dinamo (Č), Miljevci, 15.3.2015. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.