Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 13. kola

Borova - Mladost (B)         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Lovreković,Gašparić,Jakupec, delegat: Lisak
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Pipić(2,88),Obžetić (7,50 sa 11m) Ivanović(34). Gosti :/.

Mladost (Mi) - Munja         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Kristić,Ličinić Saša,Palčić, delegat: Sabljak
Gledatelja 100. Strijelci : Peazić (20),Ibričić (25 sa 11m, 37,56),Zebec (28,57),Rupčić (64 sa 11m). Gosti :/.

DOŠK - Kozice         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Rakitničan,Loparac G.,Sertić, delegat: Hulak
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Marić(15,76),Šteger (51)Durmiši(74). Gosti :Hetrih (62).

Standard - Zrinski (NB)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gebaj,Gobac,Dežmarić, delegat: Ličina
Gledatelja 80. Strijelci : Domaći :Gabud (27,58). Gosti :/.

Crnac - Tehničar         11 : 1 ( 5 : 0 )
Suci: Szebenji,Stojnović,Hrženjak, delegat: Grabovac
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Ciglar (10,34,64,68,82,88),Šalković (18),Mužar (19,44),Damjan (54),Brusač(78). Gosti : Sinan Nika (74).

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 12110161-9 33
2. Borova BorovaBorova 12101171-11 31
3. DOŠK DolciDOŠK 1282236-16 26
4. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1262425-24 20
5. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1152424-16 17
6. Crnac CrnacCrnac 1251631-27 16
7. Mladost (B) BakićMladost (B) 1151523-27 16
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 1242617-36 14
9. Munja Veliki RastovacMunja 12201011-50 6
10. Tehničar CabunaTehničar 121298-35 5
11. Kozice KoziceKozice 1211107-63 4

Sljedeće kolo

Tehničar - Ćeralije, Cabuna, 7.4.2019. u 16:30
Mladost (B) - Mladost (Mi), Bakić, 7.4.2019. u 16:30
Munja - DOŠK, Veliki Rastovac, 7.4.2019. u 16:30
Zrinski (NB) - Crnac, Nova Bukovica, 7.4.2019. u 16:30
Kozice - Standard, Kozice, 7.4.2019. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.