Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 12. kola

Orešac - Tehničar         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gebaj,Dežmarić,Mesarić, delegat: Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Goran Ivanović(56),Danijel Divković(68)i Josip Starek(72 sa 11m),gosti:/.

Sloga (Z) - Slavonija         2 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Nađ,Szebenji,Ević, delegat: Ličina
Gledatelja oko Strijelci:domaći:Matej Pokrivka(70)i Bojan Kušar (85 sa 11m),gosti:Matija Vencl(43 i 65),Igor Dunković(17),Milan Hranić(32)i Kristijan Ojurović (48).

Kozice - Borova         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Kemper,Sabljak,Mataković, delegat: Lončar I.
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Nikola Diklić(26),gosti:Darko Obžetić(8 i 69),Antonio Golić(23)i Goran Hunjet(47).

DOŠK - Ćeralije         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Matić,Minauf D.,Vidović F., delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Mujić(60),gosti:/.

Miholjac - Mladost (B)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Stojković,Marinović,Kiris, delegat: Miklošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Filip Mlinarić(78),gosti:Mateo Sojka(50)i Luka Matišić(55).

Mladost (Mi) - Standard         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ugarković,Žabčić,Minauf M., delegat: Holeš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Silvio Matota(5),Danijel Zebec(24), Dario Pohiba(48)i Marin Ivček(72),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 13 zgoditaka: Darko Obžetić (Borova),10 zgoditaka: Igor Dunković(Slavonija), Matija Vencl(Slavonija)i Ivan Mujić(D.O.Š.K.), 9 zgoditaka: Josip Hetrih(Kozice),8 zgoditaka: Danko Šimunić(Mladost-Čađavica),Mario Jozić (Mladost-Čađavica),Goran Ivanović(Orešac),Juro Skrobić(Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 1190237-16 27
2. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1181238-16 25
3. Orešac OrešacOrešac 1181228-9 25
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1172221-8 23
5. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1160525-18 18
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1251628-29 16
7. Kozice KoziceKozice 1142522-30 14
8. Borova BorovaBorova 1133521-24 12
9. DOŠK DolciDOŠK 1133518-24 12
10. Mladost (B) BakićMladost (B) 1124531-36 10
11. Tehničar CabunaTehničar 1124512-25 10
12. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1122710-24 8
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1111919-51 4

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Orešac, Čađavica, 14.11.2015. u 14,oo
Mladost (B) - Mladost (Mi), Bakić, 15.11.2015. u 14,oo
Ćeralije - Miholjac, Voćin, 15.11.2015. u 14,oo
Borova - DOŠK, Borova, 15.11.2015. u 14,oo
Slavonija - Kozice, Sladojevci, 15.11.2015. u 14,oo
Tehničar - Sloga (Z), Cabuna, 15.11.2015. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.