Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 12. kola

Orešac - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Brlas J.,Bošnjak, delegat: Krunoslav Hudi
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Josip Starek(20)i Ante Slavić(49), gosti:Robert Šomođi(19).

Sloga (Z) - DOŠK         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar,Benko,Biškupović, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danijel Jurlina(42),gosti:Ivan Mroz (20 i 86).

Miholjac - Tehničar         3 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Stojković,Pigler,Đurasek, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Zlatko Miler(80 i 89)i Jovica Beneš (50),goszi:Teo Matovina(14)i Franjo Brekalo(36).

Standard - Ćeralije         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Loparac,Gebaj,Brdarić M., delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/.,gosti:Valentino Tašić(18),Miroslav Tomić(44 sa 11m)i Josip Kolić(70).

Kozice - Mladost (Mi)         2 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Culej,Kokorić,Žabčić M., delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Boris Zagorac(41)i Josip Hetrih (85),gosti:Alen Keler(16 i 62),David Lehpamer(10)i Dario Pohiba(71).

Slavonija - Dinamo (Č)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Szebenji,Srednoselac,Žabčić F., delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći/.,gosti:Antonio Borovec(44-autogol). LISTA STRIJELACA:14 zgoditaka:Mario Jozić (Ćeralije),11 zgoditaka:Dario Gracek(Mladost-Bakić),8 zgoditaka:Valentino Tašić(Ćeralije) ,Josip Kolić (Ćeralije),Danijel Kubatov(Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1291243-20 28
2. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1180341-12 24
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1162319-11 20
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1161422-16 19
5. Mladost (B) BakićMladost (B) 1152430-22 17
6. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1150619-24 15
7. Slavonija SladojevciSlavonija 1142519-21 14
8. DOŠK DolciDOŠK 1142517-21 14
9. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1141620-22 13
10. Standard Nova ŠarovkaStandard 1141614-17 13
11. Kozice KoziceKozice 1141618-27 13
12. Orešac OrešacOrešac 1140720-41 12
13. Tehničar CabunaTehničar 1113718-46 5 (-1)

Sljedeće kolo

Mladost (Mi) - Slavonija, Miljevci, 16.11.2014. u 14,00
Ćeralije - Kozice, Voćin, 16.11.2014. u 14,00
Tehničar - Standard, Cabuna, 16.11.2014. u 14,00
DOŠK - Miholjac, Dolci, 16.11.2014. u 14,00
Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z), Čađavica, 16.11.2014. u 14,00
Mladost (B) - Orešac, Bakić, 16.11.2014. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.