Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 11. kola

Standard - Miholjac         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Ević,Đurasek,Mataković, delegat: Burcar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Jakopović(75),gosti:Zvonko Gerenčir(57 i 80).

Mladost (B) - DOŠK         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Pigler,Mesarić,Penava E., delegat: Lončar I.
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Marko Tkalčić(53)i Juro Škrobić (75),gosti:Tilen Marić(7)i Saša Šorman(61).

Ćeralije - Kozice         0 : 7 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Valent,Kiris, delegat: Tot
Gledatelja 15. Strijelci:domaći:/,gosti:Josip Hetrih(57,60 i 66), Mario Colarić(1),Dario Čavlović(40),Dražen Kokorić (76)i Denis Vukomanović(87).

Borova - Sloga (Z)         6 : 2 ( 4 : 1 )
Suci: Ferić,Smrček M.,Žabčić M., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Darko Obžetić(17,48 i 67),Antonio Golić(11),Emil Vračarić(13)i Kristijan Kmetec(41), Gosti:Bojan Kušar(40)i Alen Dedaj(90). Zbog loše organizacije utakmice(vidi dopunsko mizvješće delegata)zapisnik nije potpisan ni predan predstavnicima klubova,pa se podnosi prijava protiv NK Borova radi pokretanja disciplinskog postupka.

Slavonija - Orešac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ivačić,Žabčić F.,Minauf M., delegat: Jurkin
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Davor Cicvarić(27)i Matej Habuš (79),gosti:/.

Tehničar - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Brdarić M.,Minauf D.,Benko, delegat: Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dejan Radovanović(90),gosti: Antonio Martinčević(18 i 36),Robert Šomođi(35), Danko Šimunić(45)i Marko Mudri(74). LISTA STRIJELACA:11 zgoditaka: Darko Obžetić (Borova),9 zgoditaka:Igor Dunković (Slavonija), Josip Hetrih(Kozice)i Ivan Mujić(D.O.Š.K.), 8 zgoditaka: Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), Mario Jozić(Mladost-Čađavica),Matija Vencl (Slavonija)i Juro Skrobić (Mladost-Bakić),7 zgoditaka: Goran Ivanović (Orešac),Toni Hrgetić (Standard)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1181238-16 25
2. Slavonija SladojevciSlavonija 1080232-14 24
3. Orešac OrešacOrešac 1071225-9 22
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1062217-8 20
5. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1060424-16 18
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1151528-25 16
7. Kozice KoziceKozice 1042421-26 14
8. Tehničar CabunaTehničar 1024412-22 10
9. Borova BorovaBorova 1023517-23 9
10. DOŠK DolciDOŠK 1023517-24 9
11. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1022610-23 8
12. Mladost (B) BakićMladost (B) 1014529-35 7
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1011817-46 4

Sljedeće kolo

Orešac - Tehničar, Orešac, 8.11.2015. u 14,3o
Sloga (Z) - Slavonija, Zdenci, 8.11.2015. u 14,3o
Kozice - Borova, Kozice, 8.11.2015. u 14,3o
DOŠK - Ćeralije, Dolci, 8.11.2015. u 14,3o
Miholjac - Mladost (B), Gornji Miholjac, 8.11.2015. u 14,3o
Mladost (Mi) - Standard, Miljevci, 8.11.2015. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.