Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 11. kola

Dinamo (Č) - Kozice         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Selenić,Loparac,Ević, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Josip Pejić(14 iz 11m,21),Marko Žemberi(21),Nikola LUkac(89 iz 11m) Gosti:Denis Vukomanović(70 iz 11m)

Mladost (Mi) - Standard         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vencl,Žabčić F.,Brdarić M., delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja 60.Strijelci:Domaći:Alen Keler(63)Gosti:/

Ćeralije - Miholjac         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Hrženjak,Minauf D.,Mataković, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Vilson Gegić(60,90),Mario Jozić(82 iz 11m) Gosti:Saša Reksa(51).

Tehničar - Sloga (Z)         3 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Vidalina,Brlas J.,Lukačević, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Vinko Bradarić (73,86),Dejan Radovanović(82)Gosti:Ivan Vengert (16,44),Danijel Jurlina(87)

DOŠK - Orešac         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Vidović F.,Biškupović, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Marin Kolar(26) Gosti:Renato Karačić(68),Ante Slavić(79 iz 11m),Denis Hanzlić(88)

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (B)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Stojković,Pigler,Gebaj, delegat: Branko Zeman
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Danko Šimunić(19 iz 11m,61),Antonijo Martinčević(68) Gosti:Josip Neugebauer(14) LISTA STRIJELACA: 14 zgoditaka: Mario Jozić (Ćeralije),11 zgoditaka: Dario Gracek(Mladost-Bakić) 8 zgoditaka: Dasnijel Kubatov(Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1181242-20 25
2. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1070338-12 21
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1062218-9 20
4. Mladost (B) BakićMladost (B) 1152430-22 17
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1051418-14 16
6. Slavonija SladojevciSlavonija 1042419-20 14
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1041514-14 13
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1041519-20 13
9. Kozice KoziceKozice 1041516-23 13
10. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1040616-22 12
11. DOŠK DolciDOŠK 1032515-20 11
12. Orešac OrešacOrešac 1030718-40 9
13. Tehničar CabunaTehničar 1013616-43 5 (-1)

Sljedeće kolo

Orešac - Mladost 1930 (Čađ), Orešac, 9.11.2014. u 14,3o
Sloga (Z) - DOŠK, Zdenci, 9.11.2014. u 14,3o
Miholjac - Tehničar, Gornji Miholjac, 9.11.2014. u 14,3o
Standard - Ćeralije, Nova Šarovka, 9.11.2014. u 14,3o
Kozice - Mladost (Mi), Kozice, 9.11.2014. u 14,3o
Slavonija - Dinamo (Č), Sladojevci, 9.11.2014. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.