Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 11. kola

Plavi - Miholjac         2 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Brdarić M.,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Vencl
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Krunoslav Pipić(80)i Antonijo Bingula(88),gosti:Ivan Mlinarić(17,67 i 73).

Munja - Mladost (B)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Srednoselac,Jozić D.,Sertić, delegat: Hulak
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:/,gosti:Mateo Sojka(71 sa 11m).

Sloga (Z) - Ćeralije         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar,Ličinić Saša,Hrženjak, delegat: I.Lončar
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Emilio Perošević(15 i 42)i Danijel Jurlina(50),gosti:Mario Jozić(56).

Tehničar - Crnac         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Kečkiš,Mesarić, delegat: Burcar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antun Stupar(8),gosti:/.

Borova - DOŠK         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gebaj,Lukić,Rakitničan, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Antonio Vuzem(3),gosti:/.

Mladost (Mi) - Standard         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vicić,Martinović,Penava E., delegat: Minauf
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Alen Keler(44 sa 11m i 55 sa 11m), Antonio Hlavaček(27)i Dario Pohiba(76),gosti:Toni Hrgetić(70 sa 11m). LISTA STRIJELACA:16 golova:EMILIO PEROŠEVIĆ (Sloga),12 golova:Darko Obžetić(Borova)i Toni Hrgović(Standard),10 golova:Alen Keler(Mladost-Miljevci),9 golova:Marijan Velić(D.O.Š.K.), 8 golova:Mihael Nikolić(D.O.Š.K.) i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1192030-8 29
2. Borova BorovaBorova 1190228-10 27
3. Crnac CrnacCrnac 1182130-7 26
4. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1162327-21 20
5. Mladost (B) BakićMladost (B) 1152416-22 17
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 1142529-21 14
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1141625-26 13
8. Munja Veliki RastovacMunja 1141612-21 13
9. DOŠK DolciDOŠK 1132623-23 11
10. Tehničar CabunaTehničar 1121813-26 7
11. Plavi Jugovo PoljePlavi 1121812-36 7
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 112099-33 6

Sljedeće kolo

Miholjac - Standard, Gornji Miholjac, 25.3.2018. u 16,3o
Mladost (Mi) - DOŠK, Miljevci, 25.3.2018. u 16,3o
Borova - Crnac, Borova, 25.3.2018. u 16,3o
Tehničar - Ćeralije, Cabuna, 25.3.2018. u 16,3o
Sloga (Z) - Mladost (B), Zdenci, 25.3.2018. u 16,3o
Munja - Plavi, Veliki Rastovac, 25.3.2018. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.