Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 10. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija         4 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Lončar,Babić,Medved, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(9 i 39),Antonio Martinčević(32)i Mario Jozić(35),gosti:Matija Vencl (26).

Orešac - Borova         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Gašparić,Pejić M., delegat: Igor Miklošević
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Renaton Karačić(40)in Goran Ivanović(54),gosti:Darko Obžetić(11 i 63 sa 11m).

Sloga (Z) - Ćeralije         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Pigler,Stojković,Mataković, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:David Bušljeta(18),Danijel Jurlina(36)i Denis Kušar(61),gosti:Anđelko Jaković (70).

Kozice - Mladost (B)         4 : 4 ( 2 : 3 )
Suci: Ević,Minauf D.,Žabčić M., delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Kristijan Maturić(7),Perica Mijatović(21),Ivan Galiot(74)i Goran Hetrih(90), gosti:Juro Skrobić(10 sa 11m),Marko Kalčić(11),Ivan Santi(20)i Andrej Horvat(68).

DOŠK - Standard         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Culej,Szebenji,Kiris, delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Miholjac - Mladost (Mi)         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Orač,Rešetar, delegat: Damir Jurkin
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Danijel Zebec(51)i Dejan Stanojević(76). LISTA STRIJELACA: 9 zgoditaka: Igor Dunković (Slavonija)i Ivan Mujić(D.O.Š.K.),8 zgoditaka : Mario Jozić(Mladost-Čađavica),Matija Vencl (Slavonija)i Darko Obžetić(Borova),7 zgoditaka : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica),Goran Ivanović(Orešac)Toni Hrgetić (Standard),Juro Skrobić(Mladost-Bakić)in t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1071233-15 22
2. Orešac OrešacOrešac 971125-7 22
3. Slavonija SladojevciSlavonija 970230-14 21
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1062217-8 20
5. Standard Nova ŠarovkaStandard 1051427-23 16
6. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 950422-15 15
7. Kozice KoziceKozice 932414-26 11
8. Tehničar CabunaTehničar 924311-17 10
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 922510-16 8
10. DOŠK DolciDOŠK 922515-22 8
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 913527-33 6
12. Borova BorovaBorova 913511-21 6
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 911715-40 4

Sljedeće kolo

Standard - Miholjac, Nova Šarovka, 31.10.2015. u 14,3o
Mladost (B) - DOŠK, Bakić, 31.10.2015. u 14,3o
Ćeralije - Kozice, Gornji Miholjac, 31.10.2015. u 14,3o
Borova - Sloga (Z), Borova, 31.10.2015. u 14,3o
Slavonija - Orešac, Sladojevci, 31.10.2015. u 14,3o
Tehničar - Mladost 1930 (Čađ), Cabuna, 31.10.2015. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.