Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 10. kola

Mladost (B) - DOŠK         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vukman,Žabčić M.,Brdarić M., delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Darijo Gracek(41),gosti:Marin Kolar(12)i Marijo Muha(70).

Orešac - Tehničar         5 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Selenić,Grgurić,Brlas J., delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Goran Ivanović(67,77 i 89)i Josip Starek(24 i 49),gosti:Dejan Radovanović(36 sa 11m)i Antun Stupar(53 sa 11m).

Sloga (Z) - Ćeralije         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Szebenji,Vencl, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(83),gosti:Josip Kolić (13 i 75).

Miholjac - Mladost (Mi)         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Biškupović,Benko, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Zlatko Miler(11),Krešimir Rastija (44)i Zvonko Gerenčir(88),gosti:Dario Pohiba(62)i Mislav Jagnić(89).

Standard - Dinamo (Č)         3 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Lončar,Kokorić,Vidović F., delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Vedran Gabud(57),Mario Nukić(60)i Anđelko Kožić(65),gosti:Ivica Potočnik(21),Marko Žemberi(26),Mateo Hrkač(48),Bojan Kujević(83)i Matej Košorog(89).

Kozice - Slavonija         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Pigler,Stojković,Ramić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Goran Hetrih(23 i 47)i Kristijan Maturić(27),gosti:/. LISTA STRIJELACA:13 zgoditaka:Mario Jozić(Ćeralije), 11 zgoditaka:Dario Gracek(Mladost-Bakić), 8 zgoditaka:Danijel Kubatov(Mladost-Bakić)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1071238-19 22
2. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 960335-11 18
3. Mladost (B) BakićMladost (B) 1052329-19 17
4. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 952215-8 17
5. Slavonija SladojevciSlavonija 1042419-20 14
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 941417-14 13
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 941414-13 13
8. Kozice KoziceKozice 941415-19 13
9. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 940516-17 12
10. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 940515-19 12
11. DOŠK DolciDOŠK 932414-17 11
12. Orešac OrešacOrešac 920715-39 6
13. Tehničar CabunaTehničar 912613-40 4 (-1)

Sljedeće kolo

Dinamo (Č) - Kozice, Četekovac, 2.11.2014. u 14,3o
Mladost (Mi) - Standard, Miljevci, 2.11.2014. u 14,3o
Ćeralije - Miholjac, Voćin, 2.11.2014. u 14,3o
Tehničar - Sloga (Z), Cabuna, 2.11.2014. u 14,3o
DOŠK - Orešac, Dolci, 2.11.2014. u 14,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (B), Čađavica, 2.11.2014. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.