Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 10. kola

Mladost (B) - Kozice         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Rakitničan,Melinčević,Lješčak Matija, delegat: Hulak
Gledatelja 75. Strijelci : Domaći : Budimir (51). Gosti : Mijatović (13,37).

Borova - Zrinski (NB)         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Lukačević,Kovač D.,Palčić, delegat: Zagorac
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Šajin (10,20,60 sa 11m) Holec (25,63) Obžetić (85,88). Gosti :/.

Mladost (Mi) - Tehničar         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Culej,Pravda,Pastuović, delegat: Holeš
Gledatelja 90. Strijelci : Domaći :Rupčić(30,89) Matijević(47) Pejazić(69,75)Zebec(79). Gosti :/.

DOŠK - Ćeralije         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Loparac G.,Šantić,Tkalac, delegat: Špoljarić
Gledatelja 50 Strijelci : Domaći : L. Zeman (33,73) Velić (40) Šteger (48). Gosti : A. Čović (5) K. Perić(76).

Standard - Crnac         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Stojnović,Oklopčić,Gobac, delegat: Minauf
Gledatelja 80.Strijelci : Domaći : Gabud (43). Gosti : Matoković (26) Kovačević (53).****LISTA STRIJELACA****18 golova Obžetić Darko (NK"Borova") 9 Ibričić Hrvoje (Mladost) 8 Ciglar Danijel (4 KU) (CRNAC) 7 Nikolić Mihael (DOŠK) Pipić Krešimir (NK"Borova") Rupčić Florijan (Mladost) 6 Šajin Robert (2 KU) (NK"Borova") Zebec Danijel (Mladost) 5 Beneš Milenko (Mladost) Holec Tomislav (NK"Borova") Kurtić Tomislav (2 KU) (Zrinski) Marić Tilen (2 KU) (DOŠK) Petrović Dario (2 KU) (Zrinski) Stupar Antun (NK"Borova") Šteger Domagoj (DOŠK) 4 Budimir Kristijan (Mladost) Lehpamer David (Mladost) Matoković Martin (CRNAC) Striber Antonio (Zrinski) Tomić Joakim (1 KU) (Ćeralije) Vukalović Toni (Zrinski)

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 980139-8 24
2. Borova BorovaBorova 971147-10 22
3. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 962123-15 20
4. DOŠK DolciDOŠK 952226-14 17
5. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 950423-15 15
6. Mladost (B) BakićMladost (B) 941419-21 13
7. Crnac CrnacCrnac 1040619-25 12
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 921614-36 7
9. Munja Veliki RastovacMunja 92079-31 6
10. Tehničar CabunaTehničar 91267-20 5
11. Kozice KoziceKozice 91176-37 4

Sljedeće kolo

Ćeralije - Standard, Ćeralije, 4.11.2018. u 14:00
Tehničar - DOŠK, Cabuna, 4.11.2018. u 14:00
Zrinski (NB) - Mladost (Mi), Nova Bukovica, 4.11.2018. u 14:00
Kozice - Borova, Kozice, 4.11.2018. u 14:00
Munja - Mladost (B), Veliki Rastovac, 4.11.2018. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.