Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 10. kola

Miholjac - Mladost (Mi)         1 : 6 ( 0 : 4 )
Suci: Gebaj,Dežmarić,Kovač S., delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći:Filip Mlinarić(76),gosti:Alen Keler (17,43 i 63),Darko Pohiba(15),Danijel Zebec(24)i Nikola Markanović(88).

Standard - Borova         2 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Ličinić Siniša,Gašparić,Rakitničan, delegat: Jelić
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Toni Hrgetić(12)i Franjo Hudoletnjak(32),gosti:Darko Obžetić(10,65 i 85)i Samuel Spudić(32).

DOŠK - Tehničar         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Kristić,Lukić,Pastuović, delegat: Ličina
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mihael Nikolić(11 i 20),Marijan Velić(40 sa 11m i 66)i Tilen Marić(80),gosti:/.

Crnac - Sloga (Z)         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Valent,Vidović-Volenik, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Filip Kovačević(77)i Darijo Najcer (87 sa 11m),gosti:Renato Kučera(21-autogol)i Emilio Perošević(69).

Munja - Ćeralije         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Vukman,Pravda, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Majetić(62),gosti:Mario Jozić (67).

Mladost (B) - Plavi         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vicić,Sabljak,Sertić, delegat: Miklošević
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Antonio Prpić(64)i Ivan Hamaček (77),gosti:Tomislav Holec(13). LISTA STRIJELACA: 14 golova: EMILIO PEROŠEVIĆ (Sloga),12 golova:Darko Obžetić(Borova),11 golova: Toni Hrgović(Standard),9 golova:Marijan Velić (D.O.Š.K.)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Crnac CrnacCrnac 1082030-6 26
2. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1082027-7 26
3. Borova BorovaBorova 1080227-10 24
4. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 1062226-18 20
5. Standard Nova ŠarovkaStandard 1042428-17 14
6. Mladost (B) BakićMladost (B) 1042415-22 14
7. Munja Veliki RastovacMunja 1041512-20 13
8. DOŠK DolciDOŠK 1032523-22 11
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1031621-25 10
10. Plavi Jugovo PoljePlavi 1021710-33 7
11. Tehničar CabunaTehničar 1011812-26 4
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 101096-31 3

Sljedeće kolo

Plavi - Miholjac, Jugovo Polje, 5.11.2017. u 14,3o
Munja - Mladost (B), Veliki Rastovac, 5.11.2017. u 14,3o
Sloga (Z) - Ćeralije, Zdenci, 5.11.2017. u 14,3o
Tehničar - Crnac, Cabuna, 5.11.2017. u 14,3o
Borova - DOŠK, Borova, 5.11.2017. u 14,3o
Mladost (Mi) - Standard, Miljevci, 5.11.2017. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.