Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 1. kola

Sloga (Z) - Slavonija         3 : 3 ( 3 : 2 )
Suci: Ličinić Siniša,Hrženjak,Mataković, delegat: Jurkin
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(30 i 41)i Danijel Jurlina(22),gosti:Milan Hranić(1),Zlatko Miler(45)i Igor Dunković(81 sa 11m).

Standard - Mladost (B)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ević,Szebenji,Jozić D., delegat: Hulak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Tušek(52)i Toni Hrgetić(78), gosti:Marko Tkalčić(17).

Tehničar - Ćeralije         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Stojnović,Kokorić, delegat: Tot
Gledatelja oko 35. Strijelci:domaći:Marin Perković(68),gosti:Stipe Tašić(3),

Borova - Mladost (Mi)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Kovač D.,Penava E., delegat: Zagorac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Darko Obžetić(8 sa 11m),gosti:/.

Miholjac - DOŠK         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Stojković,Pigler,Sertić, delegat: Holeš
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Mujić(5 i 88)i Marko Udovčić(85). LISTA STRIJELACA: 2 gola:Alen Dedaj(Sloga),Ivan Mujić(D.O.Š.K.)i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. DOŠK DolciDOŠK 11003-0 3
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 11002-1 3
3. Borova BorovaBorova 11001-0 3
4. Slavonija SladojevciSlavonija 10103-3 1
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 10103-3 1
6. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 10101-1 1
7. Tehničar CabunaTehničar 10101-1 1
8. Mladost (B) BakićMladost (B) 10011-2 0
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 10010-1 0
10. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 10010-3 0

Sljedeće kolo

Slavonija - DOŠK, Sladojevci, 11.9.2016. u 17,oo
Mladost (Mi) - Miholjac, Miljevci, 11.9.2016. u 17,oo
Ćeralije - Borova, Voćin, 11.9.2016. u 17,oo
Mladost (B) - Tehničar, Bakić, 11.9.2016. u 17,oo
Sloga (Z) - Standard, Zdenci, 11.9.2016. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.