Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 1. kola

Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Kemper,Stojnović,Ević, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Matija Kiris(42),gosti:Danko Šimunić(17 i 75 sa 11m),Ivan Štiglec(21),Antonio Martinčević(27)i Tomislav Kovač(90).

Kozice - Tehničar         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Gebaj,Sabljak, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Denis Vukomanović(87), gosti:Kristijan Bičanić(72).

DOŠK - Slavonija         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Stojković,Vidović F.,Mataković, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dajan Broš(22),gosti:Igor Dunković(33 sa 11m,65 sa 11m i 76)i Alen Hodak(49).

Miholjac - Borova         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Selenić,Minauf D.,Brdarić L., delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivan Hamaček(44)i Patrik Fotez(89),gosti:Antun Smojver(40).

Mladost (Mi) - Ćeralije         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Szebenji,Vinovrški, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Josip Birčić(65),gosti:/.

Standard - Mladost (B)         6 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Brdarić M.,Minauf M., delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Toni Hrgetić(58,77 i 79),Danijel Benko(55 i 73)i Andrej Horvat(53-autogol), gosti:Siniša Blašković(38),Mateo Sojka(40)i Marko Tkalčić(64). LISTA STRIJELACA: 3 zgoditka:Igor Dunković (Slavonija)i Toni Hrgović(Standard),2 zgoditka: Danko Šimunić(Mladost-Čađavica),Danijel Benko Standard)i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 11005-1 3
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 11006-3 3
3. Slavonija SladojevciSlavonija 11004-1 3
4. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 11002-1 3
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 11001-0 3
6. Tehničar CabunaTehničar 10101-1 1
7. Kozice KoziceKozice 10101-1 1
8. Borova BorovaBorova 10011-2 0
9. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 10010-1 0
10. Mladost (B) BakićMladost (B) 10013-6 0
11. DOŠK DolciDOŠK 10011-4 0
12. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 10011-5 0

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Kozice, Čađavica, 29.8.2015. u 17,3o
Standard - Ćeralije, Nova Šarovka, 30.8.2015. u 17,3o
Borova - Mladost (Mi), Borova, 30.8.2015. u 17,3o
Slavonija - Miholjac, Sladojevci, 30.8.2015. u 17,3o
Tehničar - DOŠK, Cabuna, 30.8.2015. u 17,3o
Orešac - Sloga (Z), Orešac, 30.8.2015. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.