Bilten - II. ŽNL Istok

Rezultati utakmica 1. kola

Sloga (Z) - Mladost (B)         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Nađ,Selenić,Ević M., delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Alen Dedaj(9),gosti:Danijel Kubatov(14 i 26).

Miholjac - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Pigler,Žabčić F.Vidović F., delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Jovica Beneš(52),gosti:Antonio Martinčević(3)i Ivan Štiglec(78).

Standard - DOŠK         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gebaj,Brdarić M.,Mataković, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Krunoslav Hrgetić(30)i Toni Hrgetić(80),gosti:/.

Kozice - Tehničar         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Puškarić Mar.,Sabljak,Biškupović, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Nikola Diklić(8)i Boris Zagorac(62),gosti:Kristijan Bičanić(9)i Franjo Brekalo(86).

Slavonija - Ćeralije         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Stojnović,Ličinić Saša,Žabčić M., delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Tomo Tomić(57)i Matija Vencl(88), gosti:Mario Jozić(55).

Dinamo (Č) - Mladost (Mi)         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Stojković,Szebenji, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marijo Košorog(13),Josip Pejić(37) i Nikola Lukac(44),gosti:David Lehpamer(50). LISTA STRIJELACA : 2 zgoditka : Danijel Kubatov(Mladost-Bakić),

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 11003-1 3
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 11002-0 3
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 11002-1 3
4. Slavonija SladojevciSlavonija 11002-1 3
5. Mladost (B) BakićMladost (B) 11002-1 3
6. Tehničar CabunaTehničar 10102-2 1
7. Kozice KoziceKozice 10102-2 1
8. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 10011-2 0
9. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 10011-2 0
10. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 10011-2 0
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 10011-3 0
12. DOŠK DolciDOŠK 10010-2 0

Sljedeće kolo

Ćeralije - Dinamo (Č), Voćin, 31.8.2014. u 17,oo
Tehničar - Slavonija, Cabuna, 31.8.2014. u 17,oo
DOŠK - Kozice, Dolci, 31.8.2014. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Standard, Čađavica, 31.8.2014. u 17,oo
Mladost (B) - Miholjac, Bakić, 31.8.2014. u 17,oo
Orešac - Sloga (Z), Orešac, 31.8.2014. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.