Bilten - I. ŽMNL

Rezultati utakmica 6. kola

MNK Uragan - MNK Hogar Strašni         3 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Ivica Blažević i Nenad Vargović, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:0:1 Siniša Vlaisavljević(12),0:2 Stipo Djak(16),1:2 Renato Giba(22),1:3 Stipo Djak(25), 2:3 Petar Repinc(38),2:4 Stipo Djak(40),3:4 Matija Bičanić(40.Javne opomene:6'Zoran Antunović (Uragan),27' Samuel Spudić(Uragan)i 30' Ivan Arapinac(Hogar Strašni).Isključenja:nema.

MNK Kozmos Općina Lukač - MNK Duje         3 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Ivica Blažević i Nenad Vargović, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 250. Strijelci:1:0 Hrvoje Javorović(14),1:1 Krešimir Crvenka(14),1:2 Krešimir Crvenka(22),1:3 Nikola Petrović(27),2:3 Mario Pšihistal(28),3:3 Stiven Čančar(32),3:4 Mario Horvat(38).Javne opomene: 25' Kristijan Dumenčuć(Kozmos),38' Filip Škaro (Duje).Isključenja:nema.

MNK Apokalipsa-NB - MNK Wereuche 1234         3 : 4 ( 1 : 0 )
Suci: Ivica Blažević i Nenad Vargović, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 200. Strijelci:Vinko Bračun(19),2:0 Biris Bihar(31),3:0 Zdenko Lončarek(33),3:1 Vedran Viljevac(36),3:2 Vanja Dežmarić(37),3:3 Josip Rajnović(38),3:4 Josip Rajnović(40).Javne opomene:28' Vinko Bračun(Apokalipsa).Isključenja: 28' Milan Prlić(Apokalipsa i Dario Kovačević(Wereucha) radi međusobnog udaranja u prekidu igre.

Virovitica - MNK Spužva Bob         4 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Nenad Vargović i Ivica Blažević, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 50. Strijelci:0:1 Dragan Dogan(1),0:2 Saša Ivanešić(4),1:2 Rene Prugovečki(10),2:2 Dino Milinović(11),3:2 Marko Puškarić(28),3:3 Dragan Dogan(34), 3:4 Dragan Dogan(37),4:4 Rene Prugovečki(39). Javne opomene:8' Dražen Maligec(Spužva Bob). Isključenja:nema. *****LISTA STRIJELACA***** 10 golova:Dario Kovačević(Wereuche),Boris Bihar(Apokalipsa)i Zdenko Lončarek(Apokalipsa), 7 golova: Nikola Suvajac(Wereuche),Rene Prugovečki(Virovitica),Stipo Đak(Hogar Strašni)i t.d. PREGLED JAVNIH OPOMENA:.2javne opomene :Zdenko Lončarek(Apokalipsa)Tomislav Zalogaj(Kozmos-1.i 2. kolo),Mladen Lukačević(Kozmos-2.i 3. kolo)i Kristijan Dumenčić (Kozmos-3.i 6. kolo); 1 javna opomena: Nikola Menegati(Kozmos-1. kolo),Vinko Bračun(Apokalipsa-2. kolo),Nikola Suvajac(Wereuche-2. kolo),Vanja Dežmarić(Wereuche-2. kolo),Milan Prlić(Apokalipsa-3. kolo),Dragan Dogan(Spužva Bob -3. kolo),Dario Kovačević(Wereuche-3. kolo),Leon Brdarić(Virovitica-3. kolo),Marko Kalić(Kozmos-3. kolo),Krešimir Crvenka(Duje-3. kolo),Siniša Vlaisavljević(Hogar-4. kolo),Dražen Posavac(Uragan-4. kolo),Mario Horvat(Duje-5. kolo), Samuel Spudić(Uragan-6. kolo),Ivan Arapinac(Hogar-6. kolo),Filip Škaro(Duje-6. kolo),Zoran Antunović(Uragan-6. kolo)i Dražen Maligec(Spužva Bob-6. kolo). Isključenja u 6. kolu:Milan Prlić(Apokalipsa)i Dario Kovačević(Wereuche) suspenzija do donošenja odluke Disciplinskog suca.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. MNK Duje ViroviticaMNK Duje 651025-10 16
2. MNK Wereuche 1234 ViroviticaMNK Wereuche 1234 642045-20 14
3. MNK Kozmos Općina Lukač Gornje BazjeMNK Kozmos Općina Lukač 640226-25 12
4. MNK Apokalipsa-NB Nova BukovicaMNK Apokalipsa-NB 631240-21 10
5. MNK Spužva Bob ViroviticaMNK Spužva Bob 612322-35 5
6. MNK Uragan ViroviticaMNK Uragan 611419-29 4
7. Virovitica ViroviticaVirovitica 611422-33 4
8. MNK Hogar Strašni Špišić BukovicaMNK Hogar Strašni 610520-46 3

Sljedeće kolo

MNK Spužva Bob - MNK Uragan, SD Teh.Škole u Virovitici, 5.1.2013. u 20,30
MNK Wereuche 1234 - Virovitica, SD Teh.Škole u Virovitici, 5.1.2013. u 19,40
MNK Duje - MNK Apokalipsa-NB, SD Teh.Škole u Virovitici, 5.1.2013. u 18,00
MNK Hogar Strašni - MNK Kozmos Općina Lukač, SD Teh.Škole u Virovitici, 5.1.2013. u 18,50




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.