Bilten - I. ŽMNL

Rezultati utakmica 19. kola

MNK Borova - MNK Kozmos Općina Lukač         4 : 6 ( 1 : 3 )
Suci: Deni Špiranec i Nenad Vargović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 40. Strijelci:domači:Stupar(2),Nađ(31),Crvenka(37)i Cafuta(40 sa 10m), gosti:Pšihistal(15,16,39i39),Topić(4)i Đođ(38),

MNK Spužva Bob - MNK Gradina         4 : 5 ( 2 : 2 )
Suci: Deni Špiranec i Nenad Vargović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Jezerčić(13i29),Grahovac(16)i Košić(26), gosti:Peić(4,6i39)i K.Šafran(27i38),

MNK Joga Bonito - MNK Smukovi         3 : 0 ( : )
Suci: , delegat:
prije početka utakmice MNK Smukovi su nobavijestili Povjerenika za natjecanje a odustaju od daljnjeg natjecanja.Budući da je MNK Smukovi odustao od natjecanja u drugoj polovici drugog dijela natjecanja utakmica se u skladu sa člankom 61 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS utakmica se po službenoj dužnosti registrira rezultatom 3:0 u korist MNK Joga Bonito,a isto tako će se registrirati sve preostale utakmice rezultatom 3:0 u korist njihovih protivnika.

MNK Meteor - MNK Apokalipsa-NB         1 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Mirko Penava i Ivica Blažević, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Rak(34), gosti:Butek(6i38),Dorić(4),V.Bračun(26)i Grgić(27),

MNK Hogar Strašni - MNK Uragan         7 : 7 ( 1 : 4 )
Suci: Mirko Penava i Ivica Blažević, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Ivoš(23i38 sa 10m),Leš(10), S.Vlaisavljević(31),Toljan(35),S.Đak(36) i Radinović(39), gosti:Spudić(3i20),Miličić(5i33),Repinc(15), Giba(30)i Z.Antunović(37), *****Lista strijelaca***** 26 golova: Vedran Grubić(Joga Bonito), 20 golova: Mario Fištrović(Suhopolje), 18 golova: Stipo Đak(Hogar Strašni) i Jasmin Božić(Smukovi) i t.d. Disciplinske mjere: -Marko Kalić(Kozmos)zbog isklućenja u 19. kolu nema pravo nastupa u 20. kolu, -Dinko Cafuta(Autodijelovi Marin)zbog treće(3) javne opomene(12,18i19 kolo)nema pravo nastupa u 20.kolu.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. MNK Apokalipsa-NB Nova BukovicaMNK Apokalipsa-NB 18141368-36 43
2. HMNK Suhopolje SuhopoljeHMNK Suhopolje 17132283-41 41
3. MNK Uragan ViroviticaMNK Uragan 17101659-49 31
4. MNK Joga Bonito ViroviticaMNK Joga Bonito 1784577-52 28
5. MNK Gradina GradinaMNK Gradina 1791761-50 28
6. MNK Kozmos Općina Lukač Gornje BazjeMNK Kozmos Općina Lukač 1791771-61 28
7. MNK Borova BorovaMNK Borova 1872962-73 23
8. MNK Hogar Strašni Špišić BukovicaMNK Hogar Strašni 18441068-89 16
9. MNK Smukovi RušaniMNK Smukovi 17421157-85 14
10. MNK Spužva Bob ViroviticaMNK Spužva Bob 17411246-87 13
11. MNK Meteor ČemernicaMNK Meteor 17231238-67 9

Sljedeće kolo

MNK Smukovi - MNK Meteor, SD u Gradini, 7.2.2011. u 18,oo
MNK Apokalipsa-NB - HMNK Suhopolje, SD u Gradini, 7.2.2011. u 18,5o
MNK Uragan - MNK Spužva Bob, SD u Gradini, 7.2.2011. u 19,35
MNK Kozmos Općina Lukač - MNK Hogar Strašni, SD u Gradini, 7.2.2011. u 20.2o
MNK Gradina - MNK Joga Bonito, SD u Gradini, 7.2.2011. u 21,1o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.