Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Napredak - Turnašica         7 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vicić,Ugarković,Svirkovski, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Leon Brdarić(36,48 i 60),Mario Jozić(53,57 i 80)i Robert Šain(15),gosti:/.

Gradina - Sveti Đurađ         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Loparac,Stojnović,Jozić D., delegat: Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Rajnović(23 i 39)i Zvonimir Juhas(55),gosti:Ivan Čavarušić(54)i Igor Bajser(60).

Drava - Bilogora 1947         2 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Šamu,Tomljenović,Majstorović I., delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(11)i Luka Paulović (25),gosti:Matej Ivoš(18 sa 11m i 80)i Ivan Pernar (89).

Podgorje - Slaven         8 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Bošnjak,Kovač D.,Duvnjak, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Marko Šandrk(50 i 66),Saša Ivošević(6 autogol),Valentino Cik(28),Mario David Bognar(47 autogol),Andrej Čupen(55),Mirko Štulić (61 autogol)i Filip Buđak(82),gosti:/.

Mladost (V) - Graničar Bušetina         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Matić,Vencl,Vidović-Volenik, delegat: Vargović
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Josip Kovač(76),gosti:Janko Brlas (33),Nikola Stubičar(36)i Danijel Borić(47).

St. Brezovica - Turanovac         1 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Ević,Kokorić,Lješčak, delegat: Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Zvonimir Viljevac(86),gosti:Mihael Taušan(36,51 i 64),Josip Draganić(67)i Dario Begović(90).

Omladinac - Sokol         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vidalina,Moslavac L.,Brkić, delegat: Strusa
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Štulec(68 autogol),gosti: Tomislav Vrbančić(37),Darko Bušetinčan(50)i Strahinja Kepec(65). LISTA STRIJELACA:12 golova:Zvonimir Juhas (Gradina),11 golova:Janko Brlas(Bušetina 1947), 8 golova:Marko Šandrk(Podgorje),Matej Ivoš (Bilogora 1947)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 990036-9 27
2. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 980134-10 24
3. Sokol MilanovacSokol 961222-16 19
4. Podgorje PodgorjePodgorje 952223-13 17
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 952223-19 17
6. Napredak RušaniNapredak 951326-18 16
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 942318-13 14
8. Turanovac TuranovacTuranovac 932420-16 11
9. Drava Terezino PoljeDrava 932412-22 11
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 923410-17 9
11. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 920712-25 6
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 91358-26 6
13. Omladinac KorijaOmladinac 902712-23 2
14. Slaven DetkovacSlaven 90099-38 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Sokol, Sveti Đurađ, 23.10.2016. u 16,oo
Turanovac - Omladinac, Turanovac, 23.10.2016. u 16,oo
Graničar Bušetina - St. Brezovica, Bušetina, 23.10.2016. u 16,oo
Turnašica - Mladost (V), Turnašica, 23.10.2016. u 16,oo
Slaven - Napredak, Detkovac, 23.10.2016. u 16,oo
Bilogora 1947 - Podgorje, Špišić Bukovica, 23.10.2016. u 16,oo
Gradina - Drava, Gradina, 23.10.2016. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.