Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Napredak - Sloga (DS)         3 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko,Gašparić,Grujić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Robert Šain(2),Mateo Rajnović(90) i Mihael Šoštar(90+1),gosti:Igor Šokac(50 sa 11m), Jasmin Kršić(82)i Tomislav Kovačević(89).

Graničar Bušetina - Gradina         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Šamu,Horvatinović,Pilinger, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Danijel Borić(39 i 44)i Janko Brlas(87),gosti:Luka Podnar(9)i Dejan Peić(11).

Sveti Đurađ - Mladost (V)         2 : 5 ( 2 : 4 )
Suci: Cafuta,Jugović,Rešetar, delegat: Igor Miklošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Alen Karadija(28)i Igor Bajser(45 sa 11m),gosti:Igor Kovač(7 i 24),Ivica Jurić(18), Franjo Trupina(19)i Mario Raptavi(54).

Drava - Podgorje         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Trupina,Špiranec, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Mareković(3)i Antonio Paulović(77),gosti:Antun Podgornik(17 sa 11m),Luka Vukšić(28)i Alen Đureš(89).

St. Brezovica - Sokol         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Vinovrški,Orač,Lješčak, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivica Bilobrk(3)i Zvonimir Juhas (54),gosti:Darko Bušetinčan(4)i Mihael Lanščak(45).

Turnašica - Graničar (Ok)         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Teri,Duvnjak,Kovač D., delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Alen Fučkar(40),Kristijan Blažeković(58)i Karlo Petrinić(65).

Graničar (ŽL) - Turanovac         3 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Brdarić M.,Vampovac,Aragović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Tomislav Vrbančić(62),Dario Šuvak (74)i Zoran Antunović(89),gosti:Josip Draganić (20,38 i 90),Slađan Đak(27)i Marko Šandrk(87). LISTA STRIJELACA: 16 zgoditaka: Zvonimir Juhas (Stara Brezovica),12 zgoditaka: Saša Crnec (Turnašica),10 zgoditaka: Antonio Paulović(Drava), 8 zgoditaka: Ivan Mareković(Drava),Igor Bajser (Sveti Đurađ),Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača) i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 961232-11 19
2. Podgorje PodgorjePodgorje 960322-8 18
3. Drava Terezino PoljeDrava 953123-12 18
4. Turnašica TurnašicaTurnašica 951322-10 16
5. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 951329-20 16
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 951325-21 16
7. Sokol MilanovacSokol 943222-10 15
8. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 950421-25 15
9. Gradina GradinaGradina 940524-13 12
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 933318-18 12
11. Turanovac TuranovacTuranovac 931517-24 10
12. Napredak RušaniNapredak 922516-38 8
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 912613-29 5
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 900911-56 0

Sljedeće kolo

Podgorje - St. Brezovica, Podgorje, 24.10.2015. u 16,oo
Napredak - Graničar Bušetina, Rušani, 24.10.2015. u 16,oo
Sloga (DS) - Turanovac, Dugo Selo, 25.10.2015. u 15,oo
Graničar (Ok) - Graničar (ŽL), Okrugljača, 25.10.2015. u 15,oo
Sokol - Turnašica, Milanovac, 25.10.2015. u 15,oo
Mladost (V) - Drava, Vukosavljevica, 25.10.2015. u 15,oo
Gradina - Sveti Đurađ, Gradina, 25.10.2015. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.