Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Turnašica - Brana         6 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Čubrlo,Košić, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Petar Škrinjar(20 i 89),Mario Sulimanac(36 i 60),Martin Kalenik(4)i Saša Crnec(16) gosti:Josip Kolovica(88).

Sloga (DS) - Sokol         5 : 7 ( 1 : 2 )
Suci: Vidalina,Žabčić M.,Orač, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Damir Boda(69 i 75),Tomislav Kovačević(25),Marko Podravac(83)i Josip Hetrih(85 sa 11m),gosti:Tin Szabo(12,72 i 90 sa 11m),Damir Jakšić(3 i 62),Strahinja Kepec(61)i Josip Lanščak 66).

Drava - Sveti Đurađ         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Blažević T.,Jozić, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivo Delić(17)i Ivan Mareković(38 sa 11m),gosti:Igor Bajser(60).

Bušetina 1947 - St. Brezovica         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ivačić,Marinović,Smrček M., delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/.,gosti:Danijel Lukačević(68).

Gradina - Graničar (Ok)         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko I.,Mesarić,Majstorović I., delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 5o. Strijelci:domaći:Saša Ivošević(33),gosti:Zlatko Baloković(15),Antonio Klasić(78)i Andreas Černeli (82).

Podgorje - Kladare         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Bošnjak,Gašparić,Duvnjak, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/.,gosti:Dominik Maresić(49),Antonio Maresić(57 sa 11m)i Matija Jakupec(80 sa 11m).

Omladinac - Mladost (V)         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Matić,Brdarić L.,Vencl, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Vedran Grubić(52 i 77)i Marko Šandrk(49),gosti:Marko Pokupić(73). LISTA STRIJELACA: 15 zgoditaka: Željko Pšihistal (Sveti Đurađ),12 zgoditaka:Vedran Grubić (Omladinac),10 zgoditaka:Antonio Paulović (Drava),Antonio Klasić(Graničar),Andreas Černeli(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 981029-7 25
2. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 960333-15 18
3. Drava Terezino PoljeDrava 960326-16 18
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 952233-19 17
5. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 952219-16 17
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 950422-16 15
7. Gradina GradinaGradina 950418-15 15
8. Podgorje PodgorjePodgorje 941420-16 13
9. Sokol MilanovacSokol 941420-21 13
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 932428-27 11
11. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 921610-23 7
12. Kladare KladareKladare 913519-27 6
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 910818-41 3
14. Brana BačevacBrana 911711-47 3 (-1)

Sljedeće kolo

Brana - Mladost (V), Baćevac, 26.10.2014. u 14,3o
Kladare - Omladinac, Kladare, 26.10.2014. u 14,3o
Graničar (Ok) - Podgorje, Bušetina, 26.10.2014. u 14,3o
St. Brezovica - Gradina, Brezovica, 26.10.2014. u 14,3o
Sveti Đurađ - Bušetina 1947, Sveti Đurađ, 26.10.2014. u 14,3o
Sokol - Drava, Milanovac, 26.10.2014. u 14,3o
Turnašica - Sloga (DS), Turnašica, 26.10.2014. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.