Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Omladinac - Sveti Đurađ         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Smrček M.,Mesarić, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Dinamo (Č) - Suhopolje         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Selenić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Nikola Menegati(51).

Podgorje - Zrinski (NB)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ,Grgurić Mata,Dežmarić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vedran Šmer(18),gosti:Dario Petrović(35).

Slavonija - Sokol         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić M.,Košić,Marinović, delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Antonio Radonjić(58),Ivan Štefanović(63),Marko Novaković(86),gosti:Damir Jakšić(82).

Graničar (Ok) - Bratstvo         4 : 6 ( 2 : 3 )
Suci: Ivačić,Grujić,Orač, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Kristijan Petrinić(21 sa 11m i 73),Andreas Černeli(32)i Marijo Balogović(70), gosti:Mario Pšihistal(5 i 17),Danijel Sudarić(77 i 80),Ivan Topić(44)i Ivan Bistrović(76 autogol).

Mladost (Mi) - Standard         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Sabljak Pušk. Marij., delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mateo Nikšić(56 i 58)i Alen Keler(80),gosti:/.

Sloga (Z) - Gradina         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Stojnović,Marović,Grđan, delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Matija Inhof(23),gosti:Miro Baltić(15 i 74),Dejan Peić(56)i Darko Viljevac(90). *****LISTA STRIJELACA***** 11 golova : Mario Nukić(Zrinski),10 golova : Darko Obžetić(Suhopolje)i Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),9 golova : Kristijan Petrinić(Graničar) i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 990049-4 27
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 961227-9 19
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 960318-12 18
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 951314-14 16
5. Omladinac KorijaOmladinac 943219-10 15
6. Sokol MilanovacSokol 940513-23 12
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 940513-27 12
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 932421-21 11
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 932420-24 11
10. Slavonija SladojevciSlavonija 931519-25 10
11. Podgorje PodgorjePodgorje 923416-17 9
12. Gradina GradinaGradina 930617-25 9
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 922510-25 8
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 911710-30 4

Sljedeće kolo

Suhopolje - Podgorje, Suhopolje, 26.10.2013. u 15,30
Sveti Đurađ - Gradina, Sveti Đurađ, 27.10.2013. u 14,30
Standard - Sloga (Z), Nova Šarovka, 27.10.2013. u 14,30
Bratstvo - Mladost (Mi), Gornje Bazje, 27.10.2013. u 14,30
Sokol - Graničar (Ok), Milanovac, 27.10.2013. u 14,30
Zrinski (NB) - Slavonija, Nova Bukovica, 27.10.2013. u 14,30
Omladinac - Dinamo (Č), Korija, 27.10.2013. u 14,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.