Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Napredak - Sveti Đurađ         1 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Milan Ramić,Ivačić,Mesarić, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Mario Jozić(59) Gosti:Emil Smetiško(20,77),Velimir Viljevac(69),Željko Pšihistal(81),Ivan Čavarušić(89)

Omladinac - Bratstvo         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Stanić,Kožul, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Andrej Čupen(36),Valentino Cik(70,77,88) Gosti:/

Podgorje - Sloga (Z)         3 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Gebaj,M.Smrček,D.Vukman, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Luka Vukšić(60),Ivan Škrablin(62),Antun Podgornik(80) Gosti:Alen Dedaj(52,65)

Slavonija - Bušetina 1947         5 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Nađ,Marinović,Medved, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja 60.Strijelci:Domaći:Antonio Radonjić(1),Ivan Kovač(35),Jurica Culej(52,64),Tomislav Kizivat(90) Gosti:Danijel Borić(5),Ante Hruza(41)

Graničar (Ok) - Standard         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Stojnović,Vinovrški,Orač, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Kristijan Petrinić(1,72i81), Mario Balogović(32)i Željko Černeli(59),gosti: Marijan Makar(35 sa 11m),

Dinamo (Č) - Mladost (Mi)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Mario Lončar,Grđan,Kelečić, delegat: Luka Ličina
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Bojan Kujavić(14),Roko Perić(57) Gosti:Matko Filipović(19),Dino Lovriša(84)

Mladost (SG) - Kladare         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ivan Vecko,Dežmarić,Matić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Željko Munjaković(8)iVedran Huđek(76),gosti:Antun Hodak(24), *****LISTA STRIJELACA***** 9 golova:Mario Jozić(Napredak),8 golova:Ivan Barukčić(Sloga),7 golova:Mario Nukić(Standard), Andreas Černeli(Graničar),Željko Pšihistal (Sveti Đurađ)Alen Đureš(Podgorje)Mario Pšihistal(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 961224-18 19
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 960328-16 18
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 952224-12 17
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 952223-11 17
5. Omladinac KorijaOmladinac 952219-11 17
6. Podgorje PodgorjePodgorje 952219-14 17
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 942317-14 14
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 942317-17 14
9. Slavonija SladojevciSlavonija 941413-18 13
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 932421-20 11
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 932411-13 11
12. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 91358-21 6
13. Kladare KladareKladare 910812-29 3
14. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 901813-35 1

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Kladare, Sveti Đurađ, 28.10.2012. u 14,3o
Mladost (Mi) - Mladost (SG), Miljevci, 28.10.2012. u 14,3o
Standard - Dinamo (Č), Sopje, 28.10.2012. u 11,3o
Bušetina 1947 - Graničar (Ok), Bušetina, 28.10.2012. u 14,3o
Sloga (Z) - Slavonija, Zdenci, 28.10.2012. u 14,3o
Bratstvo - Podgorje, Gornje Bazje, 28.10.2012. u 14,3o
Napredak - Omladinac, Rušani, 28.10.2012. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.