Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Podgorje - Turnašica         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Horvat,Kelečić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja.80.Strijelci:Vedran Šmer(75,86) Gosti:Matija Golić(32)

Grabić - Mladost (Mi)         3 : 4 ( 2 : 1 )
Suci: Gebaj,Hrženjak,Adamović, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja:40.Strijelci:Domaći:Matko Filipović(10),Franjo Hudoletnjak(30),Anđelko Kožić(77) Gosti:Dejan Matota(32,72,78),Dario Pohiba(47),

Mladost (V) - Graničar (Ok)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Barčan,Košić, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:Igor Kovač(69) Gosti:Marijo Balogović(44)

Bušetina 1947 - Kladare         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Ramić P.,Orač, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Ivan Bistrović(64) Gosti:Saša Štefanić(33 iz 11m,56,73 iz 11m),Marijan Mikec(81)

Slavonija - Napredak         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Grgurić,Kožul, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Milan Hranić(55),Marko Novaković(87) Gosti:Damir Marinković(73)

Podravac (S) - Mladost 1930 (Čađ)         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Babić,Ević,Cvijanović, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja.60.Strijelci:Domaći:Slaven Tomašević(43),Josip Zajček(48,74),Slaven Kostanjevac(50,52) Gosti:Danko Šimunić(85)

Sloga (Z) - Sveti Đurađ         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,Biškupović,Sabljak, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Alen Egner(68),Filip Mataija(80) Gosti:/ *****Lista strijelaca***** 11 golova : Sanjin Gumbarević(Slavonija),Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 10 golova : Marijo Balogović(Graničar),Josip Zajček(Podravac) i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 961221-9 19
2. Slavonija SladojevciSlavonija 952227-17 17
3. Napredak RušaniNapredak 952222-15 17
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 951327-19 16
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 951312-11 16
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 950422-13 15
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 942325-23 14
8. Podgorje PodgorjePodgorje 942324-22 14
9. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 941419-25 13
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 940516-25 12
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 932428-34 11
12. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 921612-18 7
13. Grabić GrabićGrabić 904514-22 4
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 911712-28 4

Sljedeće kolo

Turnašica - Sveti Đurađ, Turnašica, 23.10.2011. u 15,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z), Čađavica, 23.10.2011. u 15,3o
Napredak - Podravac (S), Rušani, 23.10.2011. u 15,3o
Kladare - Slavonija, Kladare, 23.10.2011. u 15,3o
Graničar (Ok) - Bušetina 1947, Okrugljača, 23.10.2011. u 15,3o
Mladost (Mi) - Mladost (V), Miljevci, 23.10.2011. u 15,3o
Podgorje - Grabić, Podgorje, 23.10.2011. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.