Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Mladost (V) - Podgorje         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Vecko M.,Brkić,Smrček I., delegat: Špiranec
Gledatelja:100-Strijelci:Domaći:Davor Jurić(58) Gosti:Vedran Šmer(20),Antun Podgornik(45)

Standard - Mladost (B)         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Sertić,Dežmarić,Adamović, delegat: Rakošević
Gledatelja:50-Strijelci:Domaći:Mario Nukić(11,53,77),Alen Hađina(33),Toni Makar(67) Gosti:/

Sveti Đurađ - Sloga (Z)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lulić,Matić,Špiranec, delegat: Špondreht
Gledatelja:60-Strijelci:Domaći:Ivan Feketija(66) Gosti:Danijel Jurlina(29),Dario Bačić(84)

Mladost 1930 (Čađ) - Graničar (Ok)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić M.,Ugarković,Velić, delegat: Đuračić
Gledatelja:60-Strijelci:Domaći:Zlatko Miler(25) Gosti:/

Bušetina 1947 - Slavonija         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Marinović,Oklopčić, delegat: Tkalčec
Gledatelja:70-Strijelci:Domaći:Nikola Stubičar(3),Danijel Štefović(77) Gosti:Marko Novaković(56),Alen Hodak(71)

Tehničar - Grabić         1 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Teri,Cvijanović,Štauduar, delegat: Ličina
Gledatelja:30-Strijelci:Domaći:Dean Keglević(50 iz 11m) Gosti:Mario Jurišić(14,77),Velibor Gojić(19),Igor Razum(24,70)

Mladost (Mi) - Turnašica         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Gašparić,Ramić P.,Biškupović, delegat: Burcar
Gledatelja:60-Strijelci:Domaći:Dragan Blažević(25),Golub Lukić(58),Slaven Služek(83),Dejan Matota(85) Gosti:Martin Kalenik(88) *****Lista strijelaca***** 15 golova : Mario Nukić(Standard), 9 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 8 golova : Ivan Barukčić(Sloga),Toni Makar (Standard)iVedran Šmer(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 963033-8 21
2. Slavonija SladojevciSlavonija 962118-12 20
3. Podgorje PodgorjePodgorje 961222-12 19
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 953118-11 18
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 944116-9 16
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 942322-13 14
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 932425-22 11
8. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 925215-18 11
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 931519-20 10
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 931521-23 10
11. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 922521-26 8
12. Grabić GrabićGrabić 921617-26 7
13. Tehničar CabunaTehničar 912610-35 5
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 91175-27 4

Sljedeće kolo

Podgorje - Turnašica, Podgorje, 31.10.2010. u 14,3o
Grabić - Mladost (Mi), Grabić, 31.10.2010. u 14,3o
Slavonija - Tehničar, Sladojevci, 31.10.2010. u 14,3o
Graničar (Ok) - Bušetina 1947, Okrugljača, 31.10.2010. u 14,3o
Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ), Zdenci, 31.10.2010. u 14,3o
Mladost (B) - Sveti Đurađ, Bakić, 31.10.2010. u 14,3o
Mladost (V) - Standard, Vukosavljevica, 31.10.2010. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.