Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Sokol - Lukač 05         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Presečan M.- Lješčak Matija- Aragović K., delegat: Lozar
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Kožnjak (24). Gosti : Mikac (30),Meseš (84).

Mladost (V) - Kladare         6 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Horvatinović Ž.- Špoljarić J., delegat: Posavac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Nemčec (35),Jurić (39),Sesvečan (41),Popović (42),Kovač (50,55). Maresić D (85).

Croatia - Bilogora 1947         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Marinović N.- Maslać M.- Rokinger I., delegat: Adamović
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Šerepec (39),Barčan (90). Gosti : Papić (15),Đurđević (18).

Drava - Podravec         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lukačević M- Majstorović I., delegat: Sreš
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Kapitan (10),Šošić (79).

Sveti Đurađ - Dinamo (KD)         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Kečkiš N., delegat: Penava
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Čavarušić (31),Ivanović (68). Gosti : Blažeković (9),Kasumović (24).**LISTA STRIJELACA**12 golova Rajnović Stjepan (2 KU) (NK Dinamo Kapela Dvor) 11 Blatarić David (NK Podravec (D)) Vlaisavljević Siniša (NK Bilogora 1947) 10 Šoštar Josip (HNK Lukač-05) 9 Biondić Ivan (2 KU) (NK Sokol (M)) 8 Margetić Toni (NK Drava) Nemčec Mateo (NK Mladost Vukosavljevica) 6 Djak Stipo (2 KU) (NK Bilogora 1947) 5 Balija Lucijano (1 KU) (NK Kladare) Maresić Dominik (NK Kladare) Šerepec Vanja (1 KU) (NK Croatia Grabrovnica) 4 Blažeković Kristijan (NK Dinamo Kapela Dvor) Erhatić Antonio (NK Podravec (D)) Ivoš Matej (NK Bilogora 1947) Martelo Mihael (NK Dinamo Kapela Dvor) Presečan Dominik (NK Podravec (D)) Topić Ivan (HNK Lukač-05)

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 981022-7 25
2. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 961227-16 19
3. Podravec DinjevacPodravec 960330-15 18
4. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 951328-12 16
5. Croatia GrabrovnicaCroatia 951322-14 16
6. Drava Terezino PoljeDrava 941420-16 13
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 940521-21 12
8. Kladare KladareKladare 920713-42 6
9. Sokol MilanovacSokol 911714-26 4
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 90275-33 2

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Dinamo (KD), Lukač, 26.3.2022. u 15:30
Sveti Đurađ - Podravec, Sveti Đurađ, 27.3.2022. u 16:30
Drava - Bilogora 1947, Terezino Polje, 27.3.2022. u 16:30
Croatia - Kladare, Grabrovnica, 27.3.2022. u 16:30
Mladost (V) - Sokol, Vukosavljevica, 27.3.2022. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.