Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

Bilogora 1947 - Sveti Đurađ         1 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Herent,Smrček, delegat: Stojanović
Gledatelja 30. Strijelci: Domaći:Krajc(39) . Gosti:Ladović(11,65) Toljan(50 AG) Funko(55,82).

Podgorje - Croatia         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Lovreković,Ferić,Kovač D., delegat: Blažević D.
Gledatelja 120. Strijelci: Domaći:/. Gosti:Pavić(40) Slavić(66) Balažić(77).

Gradina - Dinamo (KD)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vukman,Hrženjak,Pastuović, delegat: Lozar
Gledatelja 70. Strijelci: Domaći:/. Gosti:/.

Drava - Sokol         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Božić,Jakupec,Kapitan, delegat: Adamović
Gledatelja 50. Strijelci:Domaći:Trivanović(65 sa 11m) A. Paulović(71). Gosti:Tomić(8,68) Martelo(70).

Turanovac - Omladinac         0 : 7 ( 0 : 4 )
Suci: Cafuta,Marinović,Oklopčić, delegat: Budiša
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći:/. Gosti:Grubić(2,41,45,77) Škvarić(31,51) Vlaisavljević(87).****LISTA STRIJELACA****11 golova Grubić Vedran (OMLADINAC) Škvarić Tomislav (3 KU) (OMLADINAC) 7 Ladović Dalibor (SVETI ĐURAĐ) Tomić Mateo (SOKOL) 6 Draganić Mateo (DINAMO) Martelo Mihael (SOKOL) Pavić Matija (CROATIA) Šelember Marijo (PODGORJE) 5 Jugović Antonio (2 KU) (Gradina) Jurković Mateo (PODGORJE) Kovač Josip (3 KU) (MLADOST) Lanščak Mihael (SOKOL) Mareković Ivan (DRAVA) Paulović Antonio (DRAVA)

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 990035-8 27
2. Drava Terezino PoljeDrava 860221-11 18
3. Podgorje PodgorjePodgorje 850319-12 15
4. Sokol MilanovacSokol 850325-19 15
5. Croatia GrabrovnicaCroatia 841325-16 13
6. Gradina GradinaGradina 831413-14 10
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 831417-20 10
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 831416-20 10
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 821512-14 7
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 81169-36 4
11. Turanovac TuranovacTuranovac 910811-33 3

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Omladinac, Sveti Đurađ, 28.10.2018. u 14:30
Sokol - Mladost (V), Milanovac, 28.10.2018. u 14:30
Dinamo (KD) - Drava, Gornje Bazje, 28.10.2018. u 14:30
Croatia - Gradina, Grabrovnica, 28.10.2018. u 14:30
Bilogora 1947 - Podgorje, Špišić Bukovica, 28.10.2018. u 14:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.