Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 9. kola

DOŠK - Tehničar         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Saša,Velić,Zagorac, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Dejan Kemper(62),Mario Lončar(87)

Podgorje - Bušetina 1947         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Horvatinović,Viljevac, delegat: Krahulec
Strijelci:Domaći:Dinko Solić(30)

Sloga (DS) - Standard         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Loprac,Barčan,Marinović, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Josip Perić(17) Gosti:Marijan Makar(13)

Grabić - St. Brezovica         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić Milan,Zagorac,iz publike, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Mario Nukić(90 iz 11m) Gosti:Marin Kuzman(5)

Mladost 1930 (Čađ) - Napredak         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Grgurić,Cvijanović,Vrekalić, delegat: Burcar
Strijelci:Domaći:Danijel Kubatov(66) Gosti:Josip Najpurger(32),Marko Brdarić(84)

Mladost (B) - Mladost (V)         5 : 4 ( 3 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Biškupović,Premec, delegat: Uršanić
Strijelci:Domaći:Goran Vuk(1372),Tomislav Varga(22),Matej Hamaček(43),Blažen Šošić(53 iz 11m) Gosti:Mario Raptavi(39,48,68)),Antonio Špoljarić(79)

Graničar (Ok) - Miholjac         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko Ivan,Penava,Habijanić, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Josip Slavić(67),Davor Počepan(70),Marijo Balogović(75,80)

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Grabić GrabićGrabić 971129-13 22
2. DOŠK DolciDOŠK 971123-8 22
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 961232-15 19
4. Podgorje PodgorjePodgorje 961226-16 19
5. Mladost (B) BakićMladost (B) 960326-19 18
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 951320-20 16
7. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 941414-16 13
8. Napredak RušaniNapredak 931510-15 10
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 931512-19 10
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 931516-24 10
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 930617-25 9
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 920711-23 6
13. Tehničar CabunaTehničar 912615-24 5
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 911712-26 4

Sljedeće kolo

Tehničar - Miholjac, Cabuna, 2.11.2008. u 14,00
Mladost (V) - Graničar (Ok), Vukosavljevica, 2.11.2008. u 14,00
Napredak - Mladost (B), Rušani, 2.11.2008. u 14,00
St. Brezovica - Mladost 1930 (Čađ), Brezovica, 2.11.2008. u 14,00
Standard - Grabić, Nova Šarovka, 2.11.2008. u 14,00
Bušetina 1947 - Sloga (DS), Bušetina, 2.11.2008. u 14,00
DOŠK - Podgorje, Dolci, 2.11.2008. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.