Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Sveti Đurađ - Omladinac         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Špoljarić,Kovač D.,Majstorović I., delegat: M.Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(43 i 70),Matko Bandić(15)i Igor Bajser(80),gosti:Filip Jeličić(6)i Ivan Čavarušić(83-autogol).

Sokol - St. Brezovica         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko,Moslavac L.,Pilinger, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mihael Bistrović(82 i 89), gosti:Stjepan Brođanac(30).

Turanovac - Mladost (V)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vidalina,Svirkovski,Knežević, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Siniša Subota(34),gosti:Marko Pokupić(10).

Bušetina 1947 - Napredak         5 : 3 ( 4 : 0 )
Suci: Loparac,Ivačić,Duvnjak, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Janko Brlas(31 sa 11m i 37), Valentino Pavlak(25),Danijel Borić(11)i Darijo Matuzalem(72),gosti:Marijo Jozić(50),Mario Tolo(70-autogol)iTomislav Škvarić(82).

Turnašica - Podgorje         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Blažević T.,Ferić,Smrček M., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Alen Jantol(7),gosti:Marko Šandrk (40).

Slaven - Drava         2 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Lukačević M.,Mataković,Borovec, delegat: Hudi
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Saša Ivošević(17)i Dragan Dujmović (32),gosti:Ivan Mareković(63 i 73)i Miroslav Čor(49)

Bilogora 1947 - Gradina         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Herent,Mesarić, delegat: Stošić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(17),gosti:Mario Vrbančić (8)i Goran Duvnjak(77). LISTA STRIJELACA:11 golova:Zvonimir Juhas (Gradina),10 golova:Janko Brlas(Bušetina 1947),7 golova: Tihomir Šarić(Bušetina 1947),Tomislav Škvarić (Napredak)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 880033-7 24
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 870131-9 21
3. Sokol MilanovacSokol 851219-15 16
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 842216-10 14
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 842220-17 14
6. Podgorje PodgorjePodgorje 842215-13 14
7. Napredak RušaniNapredak 841319-18 13
8. Drava Terezino PoljeDrava 832310-19 11
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 82339-14 9
10. Turanovac TuranovacTuranovac 822415-15 8
11. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 820611-20 6
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 81348-19 6
13. Omladinac KorijaOmladinac 802611-20 2
14. Slaven DetkovacSlaven 80089-30 0

Sljedeće kolo

Napredak - Turnašica, Rušani, 15.10.2016. u 16,oo
Gradina - Sveti Đurađ, Gradina, 16.10.2016. u 16,oo
Drava - Bilogora 1947, Terezino Polje, 16.10.2016. u 16,oo
Podgorje - Slaven, Podgorje, 16.10.2016. u 16,oo
Mladost (V) - Bušetina 1947, Vukosavljevica, 16.10.2016. u 16,oo
St. Brezovica - Turanovac, Brezovica, 16.10.2016. u 16,oo
Omladinac - Sokol, Korija, 16.10.2016. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.