Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Brana - Omladinac         3 : 8 ( 1 : 6 )
Suci: Šamu,Sabljak,Lukačević, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Kolovica(13 i 47)i Danijel Đapić(55),gosti:Vedran Grubić(32,40,54 i 70),Marko Deskar(11),Renato Giba(18),Damir Majtanić(20)i Marko Korenički(44).

Mladost (V) - Podgorje         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Smrček M.,Horvatinović, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Ivica Jurić(56 i 87)i Danijel Blažeković(49),gosti:/.

Kladare - Gradina         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Bošnjak,Ferić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/.,gosti:Goran Duvnjak(6)i Mario Vrbanić(70).

Graničar (Ok) - Graničar Bušetina         3 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Teri,Vinovrški,Košić, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Andreas Černeli(2 i 30)i Zlatko Balogović(69),gosti:Danijel Štefović(40 i 66 sa 11m)i Silvije Hruza(38).

St. Brezovica - Drava         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Vencl,Mikić, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomo Baltić(43)i Zvonimir Juhas (75),gosti:/.

Sveti Đurađ - Sloga (DS)         4 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Grlica,Grujić,Duvnjak, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(11 sa 11m i 28)i Igor Bajser(18 i 84),gosti:Damir Boda(7)i Tomislav Kovačević(57).

Sokol - Turnašica         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Mesarić,Majstorović I., delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Darko Bušetinčan(9),Josip Lanščak(57)i Strahinja Kepec(87),gosti:Petar Škrinjar(49)i Saša Crnec(55). LISTA STRIJELACA:15 zgoditaka:Željko Pšihistal (Sveti Đurađ),10zgoditaka:VedranGrubić(Omladinac) i Antonio Paulović(Drava),9 zgoditaka: Antonio Klasić(Graničar),Andreas Černeli(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 871026-6 22
2. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 860232-13 18
3. Drava Terezino PoljeDrava 850324-15 15
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 850321-13 15
5. Gradina GradinaGradina 850317-12 15
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 842230-18 14
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 842218-16 14
8. Podgorje PodgorjePodgorje 841320-13 13
9. Sokol MilanovacSokol 831413-16 10
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 822422-26 8
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 821510-22 7
12. Kladare KladareKladare 803516-27 3
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 810713-34 3
14. Brana BačevacBrana 811610-41 3 (-1)

Sljedeće kolo

Turnašica - Brana, Turnašica, 19.10.2014. u 16,oo
Sloga (DS) - Sokol, Dugo Selo, 19.10.2014. u 16,oo
Drava - Sveti Đurađ, Terezino Polje, 19.10.2014. u 16,oo
Graničar Bušetina - St. Brezovica, Bušetina, 19.10.2014. u 16,oo
Gradina - Graničar (Ok), Gradina, 19.10.2014. u 16,oo
Podgorje - Kladare, Podgorje, 19.10.2014. u 16,oo
Omladinac - Mladost (V), Korija, 19.10.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.