Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Suhopolje - Omladinac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Grgurić,Košić, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Nikola Menegati(62),gosti:/.

Sveti Đurađ - Sloga (Z)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Šamu,Valent,Majstorović D., delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(41 sa 11m i 78) i Dragan Dogan(87),gosti:/.

Gradina - Mladost (Mi)         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić M.,Tašić, Sabljak,, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dejan Peić(20 ni 48)i Mario Vrbanić(67),gosti:Darijo Pohiba(63).

Standard - Graničar (Ok)         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar,Selenić,Hrženjak, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Predrag Mijatović(16 i 55)i Toni Makar(44),gosti:Tomislav Kršić(90).

Bratstvo - Slavonija         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko I.,Dežmarić,Čubrlo, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Bukvić(52)i Mario Karnik(77),gosti:Drago Zdelar(18).

Sokol - Podgorje         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Vinovrški,Mesarić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Stipan Vidović(18),gosti:Antun Podgornik(50),Vedran Šmer(61 sa 11m)i Ivan Čavar (89).

Zrinski (NB) - Dinamo (Č)         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Marović,Ramić P., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Slaven Služek(37 i 56)i Mario Nukić(48 i 82). *****LISTA STRIJELACA***** 11 golova : Mario Nukić(Zrinski),10 golova : Darko Obžetić(Suhopolje)i Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),8 golova : Tihomir Šarić(Suhopolje),Valentino Cik(Omladinac)i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 880048-4 24
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 860226-8 18
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 860218-11 18
4. Omladinac KorijaOmladinac 842219-10 14
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 84138-10 13
6. Sokol MilanovacSokol 840412-20 12
7. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 832317-15 11
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 831420-24 10
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 830510-27 9
10. Podgorje PodgorjePodgorje 822415-16 8
11. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 82249-21 8
12. Slavonija SladojevciSlavonija 821516-24 7
13. Gradina GradinaGradina 820613-24 6
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 811610-27 4

Sljedeće kolo

Omladinac - Sveti Đurađ, Korija, 20.10.2013. u 15,30
Dinamo (Č) - Suhopolje, Četekovac, 20.10.2013. u 15,30
Podgorje - Zrinski (NB), Podgorje, 20.10.2013. u 15,30
Slavonija - Sokol, Sladojevci, 20.10.2013. u 15,30
Graničar (Ok) - Bratstvo, Okrugljača, 20.10.2013. u 15,30
Mladost (Mi) - Standard, Miljevci, 20.10.2013. u 15,30
Sloga (Z) - Gradina, Zdenci, 20.10.2013. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.