Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Turnašica - Sloga (Z)         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Herent,M.Smrček,Kožul, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja.30.Strijelci:Domaći:Robert Puh(42),Matija Golić(73) Gosti:Dario Bačić(13),Bojan Kušar(60,75)

Sveti Đurađ - Podravac (S)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Mario Vecko,Matić,Orač, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Alen Žitković(65),Velimir Viljevac(90) Gosti:Josip Zajček(31)

Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija         4 : 4 ( 3 : 3 )
Suci: Mario Lončar,Krupa,Hrženjak, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja.100.Strijelci:Danko Šimunić(33,43,50),Zlatko Miler(36) Gosti:Sanjin Gumbarević(5),Alen Hodak(12),Ivan Hranić(16),Milan Hranić(78 iz 11m)

Napredak - Bušetina 1947         3 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Kečkiš,Cvijanović,Nađ, delegat: Damir Vargović
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:Jasmin Božić(2,26),Boris Zagorac(45) Gosti:Josip Relić(29,55)

Kladare - Mladost (V)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: A.Vidović,Kelečić,Horvat, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja.60.Strijelci:Domaći:Matija Tukač(6) Gosti:Ivica Jurić(20),Davor Jurić(52)

Graničar (Ok) - Grabić         5 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,Barčan,Marinović, delegat: Darko Herent
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Andrejas Černeli(44,63),Kristijan Petrinić(57,70),Mladen Černeli(67) Gosti:Anđelko Kožić(75),Borko Bjelajac(85)

Mladost (Mi) - Podgorje         1 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Ević,Biškupović, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja.50.Strijelci.Domaći:Dario Pohiba(76) Gosti:Vedran šmer(1,12,66,89),Antun Podgornik(50,87) *****Lista bstrijelaca***** 11 golova : Sanjin Gumbarević(Slavonija), 10 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 9 golova : Marijo Balogović(Graničar), 8 golova : Josip Zajček(Podravac) i t.d.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 852121-13 17
2. Kladare KladareKladare 851217-8 16
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 850326-18 15
4. Slavonija SladojevciSlavonija 842225-16 14
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 841324-22 13
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 841310-11 13
7. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 841318-21 13
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 840417-12 12
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 840416-23 12
10. Podgorje PodgorjePodgorje 832322-21 11
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 832327-29 11
12. Grabić GrabićGrabić 804411-18 4
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 81168-15 4
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 811611-26 4

Sljedeće kolo

Podgorje - Turnašica, Podgorje, 16.10.2011. u 15,3o
Grabić - Mladost (Mi), Grabić, 16.10.2011. u 15,3o
Mladost (V) - Graničar (Ok), Vukosavljevica, 16.10.2011. u 15,3o
Bušetina 1947 - Kladare, Bušetina, 16.10.2011. u 15,3o
Slavonija - Napredak, Sladojevci, 16.10.2011. u 15,3o
Podravac (S) - Mladost 1930 (Čađ), Sopje, 16.10.2011. u 15,3o
Sloga (Z) - Sveti Đurađ, Zdenci, 16.10.2011. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.