Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Standard - Mladost (B)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vecko M.,Kečkiš,Biškupović, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:Tomislav petrak(34),Toni Makar(38,61)

Graničar Bušetina - Slavonija         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko I.,Kindler,Merkaš, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Nikola Stubičar(24) Gosti:Alen Hodak(24,60),Igor Dunković(81)

Grabić - Podgorje         3 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Đajkić,Lončar Mario,Oklopčić, delegat: Špondreht
Strijelci:Borko Bjelajac(16),Željko Tušek(58),Igor Razum(80) Gosti:Davor Buđak(36 iz 11m),Ivan Baivić(58),Vedran Šmer(89)

Mladost (V) - Turnašica         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Herent,Ivačić,Barčan, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Dubravko Kovačić(36,71),Ivica Jurić(73),Mario Raptavi(76) Gosti:Dubravko Abramović(29)

Sloga (DS) - Napredak         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Krmpotić,Velić,Brlas Majkl, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Igor Šokac(88 iz 11m) Gosti:Željko Šoštar(39),Robert šajin(47 iz 11m,54 iz 11m),Josip Najpurger(62)

Mladost 1930 (Čađ) - St. Brezovica         5 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Valent,Matić,Brkić, delegat: Ivšić
Strijelci:Domaći:Bernard Sraka(5,31,86,88),Branimir Peterfai(59) Gosti:Predrag Čađavčan(60),Miroslav Virovac(67)

Tehničar - Graničar (Ok)         7 : 0 ( 6 : 0 )
Suci: Krupa,Cvijanović,Horvatinović, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Željko Gojmerac(7,22),Damir Vukelić(10,17,24,41,88)

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 860215-11 18
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 852123-5 17
3. Podgorje PodgorjePodgorje 852118-6 17
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 852125-15 17
5. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 834119-13 13
6. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 840419-17 12
7. Tehničar CabunaTehničar 832319-15 11
8. Grabić GrabićGrabić 831413-20 10
9. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 823314-12 9
10. Slavonija SladojevciSlavonija 822418-23 8
11. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 822415-25 8
12. Mladost (B) BakićMladost (B) 821516-21 7
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 821511-22 7
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 810712-32 3

Sljedeće kolo

Graničar (Ok) - Standard, Okrugljača, 25.10.2009. u 14,30
St. Brezovica - Tehničar, Brezovica, 25.10.2009. u 14,30
Napredak - Mladost 1930 (Čađ), Rušani, 25.10.2009. u 14,30
Turnašica - Sloga (DS), Turnašica, 25.10.2009. u 14,30
Podgorje - Mladost (V), Podgorje, 25.10.2009. u 14,30
Slavonija - Grabić, Sladojevci, 25.10.2009. u 14,30
Mladost (B) - Graničar Bušetina, Bakić, 25.10.2009. u 14,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.