Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Sokol - No Limit TVIN         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Rokinger I.- Duvnjak D.- Strusa A., delegat: Blažević I.
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Meseš (59),Mikulić (78). Gosti : /.

Mladost (V) - Croatia         6 : 4 ( 2 : 3 )
Suci: Majstorović L.- Moslavac F.- Špoljarić J., delegat: Vargović
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Šelimber (11,49 sa 11m, 84 sa 11m), Jurić (26),Raptavi (63),Trupina (90+4). Gosti : Milaković (2,8),Sabljić (30 sa 11m), Slavić (77).

Bilogora 1947 - Podgorje         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Grgurić M.- Brkić M.- Horvatinović Ž., delegat: Smrček
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Zorić (7,48,58),Šandrk (25),Papić (54),Djak (68). Gosti : /.

Sveti Đurađ - Podravec         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gebaj M.- Penava E.-Melinčević V., delegat: Strusa
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Ladović (39),Slavić (75). Gosti : /.

Gradina - Drava         1 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Cafuta D.- Lješčak Matija- Matovina T., delegat: Špiranec
Gledatelja 120. Strijelci : Domaći : Gradinjan (11). Gosti : Taušan (13 sa 11m, 60,86),Draganić (32),Zalović (88 sa 11m).

Aršanj - Turnašica         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lukačević M.- Lješčak Marijo- Maslać M., delegat: Posavac
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Ivanović (15),Ivošević (66),Šimunija (87). Gosti : /.

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sokol MilanovacSokol 861123-8 19
2. Aršanj SedlaricaAršanj 860219-7 18
3. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 860218-13 18
4. Drava Terezino PoljeDrava 851223-10 16
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 850319-11 15
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 841327-14 13
7. Croatia GrabrovnicaCroatia 840421-17 12
8. No Limit TVIN ViroviticaNo Limit TVIN 831420-17 10
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 83059-24 9
10. Podravec DinjevacPodravec 82158-18 7
11. Podgorje PodgorjePodgorje 81077-32 3
12. Gradina GradinaGradina 80179-32 1

Sljedeće kolo

Turnašica - Sokol, Turnašica, 23.10.2022. u 15:30
Drava - Aršanj, Terezino Polje, 23.10.2022. u 15:30
Podravec - Gradina, Kladare, 23.10.2022. u 13:00
Podgorje - Sveti Đurađ, Podgorje, 23.10.2022. u 15:30
Croatia - Bilogora 1947, Grabrovnica, 23.10.2022. u 15:30
No Limit TVIN - Mladost (V), Virovitica, 22.10.2022. u 15:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.