Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Drava - Bilogora 1947         0 : 7 ( 0 : 4 )
Suci: Majstorović L.- Godeč K.- Moslavac F., delegat: Stojanović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Vlaisavljević (18,30),Djak (40,71),Papić (42),Kozlinger (58 autogol), Čoklo 82).

Mladost (V) - Croatia         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Lukačević M.- Horvatinović Ž.- Škudar A., delegat: Moslavac
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Nemčec (80). Gosti : Barčan (18,68),Pavić (50).

Sokol - Podgorje         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar M.- Ferić M.- Kapitan E., delegat: Penava
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Feketija (43),Krmpotić T. ((57),Horvat (60),Krmpotić M. (81)

Sveti Đurađ - Turanovac         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac G.- Strusa A.- Maslać M., delegat: Orač
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći : Grizelj (39),Čavarušić (77). Gosti : Prugovečki (53).

Kladare - Lukač 05         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Marinović N.- Mesarić N.- Majstorović Ivan, delegat: Špiranec
Gledatelja 60. Strijelci :Domaći : Maresić A ((5,51),Šubić (83). Gosti : Taušan (51),Draganić (89).

Dinamo (KD) - Napredak         8 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Huber M.- Gobac M.- Lješčak M., delegat: Sreš
Gledatelja 80 . Strijelci :Domaći : Iličić Mirko (31, 86),Rajnović (34,43,62,65,76),Kasumović (51). Gosti : Rajnović (13).

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 880032-5 24
2. Podgorje PodgorjePodgorje 870131-6 21
3. Sokol MilanovacSokol 851227-17 16
4. Turanovac TuranovacTuranovac 850332-13 15
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 842220-16 14
6. Kladare KladareKladare 842217-13 14
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 831420-24 10
8. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 830519-22 9
9. Croatia GrabrovnicaCroatia 82159-12 7
10. Napredak RušaniNapredak 81167-32 4
11. Drava Terezino PoljeDrava 811612-40 4
12. Lukač 05 LukačLukač 05 80178-34 1

Sljedeće kolo

Napredak - Drava, Rušani, 24.10.2020. u 15:00
Lukač 05 - Dinamo (KD), Lukač, 24.10.2020. u 15:00
Turanovac - Kladare, Turanovac, 25.10.2020. u 14:00
Podgorje - Sveti Đurađ, Podgorje, 25.10.2020. u 14:00
Croatia - Sokol, Grabrovnica, 25.10.2020. u 14:00
Bilogora 1947 - Mladost (V), Špišić Bukovica, 25.10.2020. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.