Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Sveti Đurađ - Turanovac         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Lovreković,Majstorović I.,Škudar, delegat: Špiranec
Gledatelja 50. Strijelci: Domaći:Szabo(56 sa 11m) Ladović(70). Gosti: M. Taušan(17) Rukavina(36) Krajačić(80).

Omladinac - Mladost (V)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Lukačević,Kovač D.,Kapitan, delegat: Kuzman
Gledatelja 120. Strijelci: Domaći:Škvarić(72,80 sa 11m). Gosti:Šelimber(16).

Sokol - Gradina         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Blažević T.,Moslavac K.,Duvnjak, delegat: Sreš
Gledatelja 60. Domaći:Martelo(17,84) Tomić(38) M. Lanščak(43) Biondić(57) Bistrović(89). Gosti:F. Blažićević(62).

Dinamo (KD) - Podgorje         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Trupina,Gobac,Knežević, delegat: Stojanović
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći:Lacko(40). Gosti:Jurković(9) Šelember(34,50) Đureš(69).

Croatia - Bilogora 1947         9 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Matić,Jakupec,Aragović, delegat: Budiša
Gledatelja 60. Strijelci: Domaći:Antolić(24 AG) Pavić(37,62) Šerepec(50) Tandarić(63) Slavić(76) Poropatić(84)Balić(88 sa 11m) Dergez(89). Gosti:/. **** LISTA STRIJELACA ****9 golova Škvarić Tomislav (3 KU) (OMLADINAC) 7 Grubić Vedran (OMLADINAC) 6 Draganić Mateo (DINAMO) Šelember Marijo (PODGORJE) 5 Jugović Antonio (2 KU) (Gradina) Jurković Mateo (PODGORJE) Kovač Josip (3 KU) (MLADOST) Ladović Dalibor (SVETI ĐURAĐ) Lanščak Mihael (SOKOL) Mareković Ivan (DRAVA) Martelo Mihael (SOKOL) Paulović Antonio (DRAVA) Pavić Matija (CROATIA) Tomić Mateo (SOKOL)

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 880028-8 24
2. Drava Terezino PoljeDrava 760119-8 18
3. Podgorje PodgorjePodgorje 750219-9 15
4. Sokol MilanovacSokol 740322-17 12
5. Croatia GrabrovnicaCroatia 731322-16 10
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 831417-20 10
7. Gradina GradinaGradina 730413-14 9
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 721411-19 7
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 720512-14 6
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 71158-31 4
11. Turanovac TuranovacTuranovac 810711-26 3

Sljedeće kolo

Bilogora 1947 - Sveti Đurađ, Špišić Bukovica, 21.10.2018. u 15:30
Podgorje - Croatia, Podgorje, 21.10.2018. u 15:30
Gradina - Dinamo (KD), Gradina, 21.10.2018. u 15:30
Drava - Sokol, Terezino Polje, 21.10.2018. u 15:30
Turanovac - Omladinac, Turanovac, 21.10.2018. u 15:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.