Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 8. kola

Tehničar - Graničar (Ok)         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vencl,Biškupović,Sertić, delegat: Lisak
Strijelci:Gosti:Marijo Balogović(50),Kristijan Petrinić(65 iz 11m)

Miholjac - Mladost (B)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Cvijanović,Vargović, delegat: Jurkin
Strijelci:Gosti:Matej Hamaček(70)

Mladost (V) - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Herent,Horvatinović,Zagorac, delegat: Grahovac
Strijelci:Domaći:Mario raptavi(48),Marijo Komar(70),Davor Jurić(75) Gosti:Ivan Bošnjak(31,65)

Napredak - Grabić         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Stanić,iz publike, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Željko Šoštar(52) Gosti:Anđelko Kožić(75),Mario Nukić(87)

St. Brezovica - Sloga (DS)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Grujić,Teri,Štauduar, delegat: Sreš
Strijelci:Domaći:Predrag Čađavčan(14),Ivan Šafran(74,80) Gosti:Stjepan Ivšić(18,55)

Standard - Podgorje         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Krmpotić,Grgurić,Premec, delegat: Rakošević
Strijelci:Gosti:Vedran Šmer(28),Zoran Šisler(41,74 iz 11m,89)

Graničar Bušetina - DOŠK         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Oklopčić,Kindler, delegat: Kodrić
Strijelci:Domaći:Antonio Klasić(39,60)

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Grabić GrabićGrabić 870128-12 21
2. DOŠK DolciDOŠK 861121-8 19
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 851228-15 16
4. Podgorje PodgorjePodgorje 851225-16 16
5. Mladost (B) BakićMladost (B) 850321-15 15
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 850319-19 15
7. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 841314-15 13
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 831415-22 10
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 830513-20 9
10. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 830511-18 9
11. Napredak RušaniNapredak 82158-14 7
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 820611-19 6
13. Tehničar CabunaTehničar 812515-22 5
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 810711-25 3

Sljedeće kolo

DOŠK - Tehničar, Dolci, 26.10.2008. u 14,30
Podgorje - Graničar Bušetina, Podgorje, 26.10.2008. u 14,30
Sloga (DS) - Standard, Dugo Selo, 26.10.2008. u 14,30
Grabić - St. Brezovica, Grabić, 26.10.2008. u 14,30
Mladost 1930 (Čađ) - Napredak, Čađavica, 26.10.2008. u 14,30
Mladost (B) - Mladost (V), Bakić, 26.10.2008. u 14,30
Graničar (Ok) - Miholjac, Okrugljača, 26.10.2008. u 14,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.