Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Napredak - Turanovac         3 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Cafuta,Lješčak,Mesarić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Robert Šain(68 i 72)i Tomislav Škvarić(3),gosti:Josip Draganić(7)i Mihael Taušan (40).

Bilogora 1947 - Sveti Đurađ         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Špiranec,Dežmarić, delegat: Blažević I.
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(33),gosti:Marino Grizelj(53).

Gradina - Slaven         7 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Majstorović D.,Majstorović I., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Nenad Počuć(36,48 i 81),Mateo Rajnović(49 mi 66),Mario Vrbanić(42)i Goran Duvnjak (73),gosti:Saša Ivošević(85).

Drava - Turnašica         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Marinović,Moslavac K., delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Podgorje - Bušetina 1947         2 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Matić,Gašparić,Svirkovski, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Valentino Cik(64 i 89),gosti: Janko Brlas(54,62,66 i 77)i Tihomir Šarić(13 i 30).

Mladost (V) - Sokol         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Šamu,Ferić,Aragović, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivica Jurić(50 sa 11m),gosti: Strahinja Kepec(43 i 80),Antun Podgornik(68)i Tin Szabo(82).

St. Brezovica - Omladinac         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Orač,Knežević, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Filip Radić(1),Predrag Čađavčan (57 sa 11m),Stjepan Brođanac(60)i Željko Kuzman (90),gosti:Filip Jelčić(55). LISTA STRIJELACA:11 golova:Zvonimir Juhas (Gradina),8 golova:Janko Brlas(Bušetina 1947), 7 golova: Tihomir Šarić(Bušetina 1947),6 golova: Tomislav Škvarić(Napredak),Marino Grizelj(Sveti Đurađ)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 770031-6 21
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 760126-6 18
3. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 742119-15 14
4. Sokol MilanovacSokol 741217-14 13
5. Napredak RušaniNapredak 741216-13 13
6. Podgorje PodgorjePodgorje 741214-12 13
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 732212-8 11
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 72238-13 8
9. Drava Terezino PoljeDrava 72237-17 8
10. Turanovac TuranovacTuranovac 721414-14 7
11. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 720510-18 6
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 71247-18 5
13. Omladinac KorijaOmladinac 70259-16 2
14. Slaven DetkovacSlaven 70077-27 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Omladinac, Sveti Đurađ, 9.10.2016. u 16,oo
Sokol - St. Brezovica, Milanovac, 9.10.2016. u 16,oo
Turanovac - Mladost (V), Turanovac, 9.10.2016. u 16,oo
Bušetina 1947 - Napredak, Bušetina, 9.10.2016. u 16,oo
Turnašica - Podgorje, Turnašica, 9.10.2016. u 16,oo
Slaven - Drava, Detkovac, 9.10.2016. u 16,oo
Bilogora 1947 - Gradina, Špišić Bukovica, 9.10.2016. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.